CMT 271.300.24M – Диск 300 мм х30×2.6x24Z для швидкого різу
4513,64 ₴
CMT 271.300.24M, пиляльний диск CMT, диск 300мм для дерева, диск для поздовжнього різу, пиляльний диск ITK, професійний диск для циркулярної пилки, диск для меблевого виробництва, диск для столярних робіт, пиляльний диск 24 зубця
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 22° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6400 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Пиляльний диск CMT 271.300.24M 300×30×2,6×24 – професійний інструмент для швидкого поздовжнього різання деревини. Забезпечує тонкий пропил, точність та довговічність у меблевому виробництві та столярних роботах.
призначений для швидкого поздовжнього різання деревини. Тонкий пропил (2,6 мм) забезпечує високу продуктивність, мінімальні втрати матеріалу та чистий результат без значних сколів. Виготовлений із якісної сталі з твердосплавними напайками, диск відрізняється довговічністю та стабільною роботою навіть при інтенсивному використанні. Ідеально підходить для циркулярних та форматно розкрійних верстатів у меблевому виробництві та столярних майстернях.
Діаметр диска: 300 мм
Посадковий отвір: 30 мм
Товщина пропилу (Kerf): 2,6 мм.
Товщина корпусу: 1,8 мм
Кількість зубців: 24
Тип зуба: ATB (Alternating Top Bevel) + Shear
Кут атаки (Hook angle): +22 °
Призначення: ДСП, поздовжній різ деревини, фанери, ДСП
Серія: ITK (тонкий пропил)
CMT Orange Tools
CMT це всесвітньо відомий італійський бренд, який спеціалізується на виробництві високоточних фрез, пильних дисків, свердел і розхідного інструменту для деревообробки. Продукція CMT вирізняється фірмовим помаранчевим покриттям, високою зносостійкістю та ідеальною якістю обробки. Це вибір професіоналів, які цінують надійність і точність.Супутні товари
CMT 271.300.48M ITK Plus – Диск 300 мм х30×2.6x48Z для універсального різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6400 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
CMT 273.160.56H – Диск 160 мм х20 x1,8 x56Z для чистого різу деревини
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 56 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 12° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 276.140.48H – Диск 140 мм х20×1,8x48Z -6° NEG Алюміній Ламінат
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 140 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -6° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
CMT 276.184.48H – Диск 184 мм х20/16 ×1,8x48Z TCG -6 NEG по ДСП Алюмінію
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 184 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -6° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
CMT 276.300.96M – Диск 300 мм х30 ×2,8x96Z TCG -6 NEG для кольорових металів та композитів
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 96 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -6° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Диск CMT 165мм x30x1.7x24Z 271 ITK PLUS для ручних пил Hitachi
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск CMT 271.184.24M 184мм x30x1.7x24Z ITK PLUS Тонкий
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 184 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 20° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 8000 |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Пильний диск 300мм 32 посадка для повздовжнього пропилу 24 зуби Topfix
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 3,0 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 5000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.