Freud
Freud – всесвітньо відомий італійський бренд, який спеціалізується на виробництві фрез та пильних дисків високоякісного ріжучого інструменту для обробки деревини, МДФ, фанери та композитів. Завдяки власним технологіям TiCo™ Carbide, Perma-SHIELD® і надточному лазерному виробництву, Freud пропонує максимальну чистоту різу, довговічність і стабільність при будь-якому навантаженні.
Диск по HPL 160ММ х20×2.2/1.6x48Z Freud FR06H001H
Оцінено в 0 з 5
В наявності
3080,81 ₴
Артикул:
Freud FR06H001H
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Призначення | HPL, Ламинат, ЛДСП |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
Пильний диск для погружної пили 160 мм Freud FR06002H x20x2.2/1.6 48Z Ламінат
Оцінено в 0 з 5
В наявності
3045,45 ₴
Артикул:
FR06L002H
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Обладнання | Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
Пильний диск по Алюмінію 216 мм Freud x30x2.5/1.8 64z -5° FR16A001M
Оцінено в 0 з 5
В наявності
3888,89 ₴
Артикул:
FR16A001M
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 64 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,5 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 8800 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пильний диск по алюмінію 260 мм Freud -5° NEG 2.3/1.8 x30x80z FR26A001M тонкий пропил
Оцінено в 0 з 5
В наявності
4883,84 ₴
Артикул:
FR26A001M
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,3 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | Ламинат, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6800 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск 216 мм Freud для торцівок х30х2.4/1.8 Z48 Wood
Оцінено в 0 з 5
В наявності
3929,29 ₴
Артикул:
FR16W003M
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 8800 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск 254 мм Freud по пластику алюмінію -5° NEG 2.8/2.0×30 z80
Оцінено в 0 з 5
В наявності
4833,33 ₴
Артикул:
FR24A001M
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 2,0 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск 260 мм по дереву Freud FR26W002T 80z ATB 2.6/1.8×30
Оцінено в 0 з 5
В наявності
5515,15 ₴
Артикул:
FR26W002T
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 260 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6800 |
Пиляльний диск Freud 160 мм x20x1.8/1.2 48Z ATB -5° NEG Laminated
Оцінено в 0 з 5
В наявності
2787,88 ₴
Артикул:
FR06L003HC
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, По дереву |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 8500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
Підрізна пила Freud LI16M AA3 120мм 2,8-3,6 d20 12+12z
Оцінено в 0 з 5
В наявності
2380,00 ₴
Артикул:
Freud F03FS02485
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 120 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 12+12 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2.8-3.6 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 18000 |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Форматний рез |
| "Пильні диски" Обладнання | Розкрійні верстати |
Фреза Freud 13 мм з верхнім підшипником h20 L60 d6
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1857,07 ₴
Артикул:
50-10206
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 13 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |