BOSCH
BOSCH — це німецький бренд, що пропонує високоякісний розхідний інструмент для свердління, пиляння, шліфування та різання. Витратні матеріали BOSCH створені для максимальної продуктивності, довговічності та точності навіть у найскладніших умовах. Ідеально підходять для професійного та інтенсивного використання.
Bosch ACZ 85 RD4 Півкругле Діамантове полотно Starlock
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
ACZ 85 RD4
Bosch ATZ52SC 52×26 шпатель Starlock для видалення клею та фарби
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
2608661646
Bosch Expert Metal Max AIZ 45 AT Carbide для твердих металів
Оцінено в 0 з 5
В наявності
820,00 ₴
Артикул:
AIZ 45 AT
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 45 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 35 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
Bosch Expert MetalMax 52×50 Pall 52 APIT по твердим металам
Оцінено в 0 з 5
В наявності
920,00 ₴
Артикул:
Pall 52 APIT
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock Plus |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 52 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 50 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
Bosch Expert MetalMax AIZ 32 APIT по твердим металам
Оцінено в 0 з 5
В наявності
750,00 ₴
Артикул:
AIZ 32 APIT
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 40 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
Bosch MALL 32 SLC HCS для видалення герметиків та ущільнювачів
Оцінено в 0 з 5
В наявності
680,00 ₴
Артикул:
MAll 32 SLC
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock MAX |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 70 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Видалення герметика, Зняття клею |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Герметик, Утеплювач, Фарба |
Bosch MAll32SC 32×55 для видалення старих ущільнень і розшивки швів
Оцінено в 0 з 5
В наявності
550,00 ₴
Артикул:
MAII 32 SC
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock MAX |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 55 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Видалення герметика, Зняття клею |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Герметик, Утеплювач, Фарба |
Bosch Starlock AIZ32EPC HCS Wood 32×50 – занурювальне пиляльне полотно
Оцінено в 0 з 5
В наявності
390,00 ₴
Артикул:
2609256947
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 50 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Гіпсокартон, Дерево, Пластик |
Starlock MAX Bosch MATI 66 SC призначена для інтенсивних демонтажних робіт
Оцінено в 0 з 5
В наявності
550,00 ₴
Артикул:
MATI 66 SC
Диск 254мм х30 Bosch Standard x2.2/1.6×24z для швидкого різу
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
Bosch 2608842237
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
Диск 305мм Multimaterial Bosch x30x2,7 100Z Алюміній ДСП МДФ
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
Bosch 2608642209
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 305 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 100 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,7 мм |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, МДФ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 5000 |
Диск Bosch 350мм x30x3.2 Z96 -5 NEG для Алюмінію та мультиматеріалів
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
Bosch 2608640770
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 350 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 3,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію, Фанера |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 2,5 мм |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
На реноватор полотно Bosch MAIZ 32 APB 32×70 мм StarlockMax
Оцінено в 0 з 5
В наявності
650,00 ₴
Артикул:
MAIZ 32 APB
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock MAX |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 70 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, ДСП, Кольоровий метал, Метал, Пластик |
Набір полотен для мультітула Bosch Starlock 5шт
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
Bosch 2608664131
Насадка Bosch ACZ 85 EB півкругла Wood and Metal Starlock
Оцінено в 0 з 5
В наявності
620,00 ₴
Артикул:
Bosch ACZ 85 EB
Насадка Bosch AIZ 32 AB BIM 32×30 Metal
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
2608661908
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | OIS |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 30 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль |
Насадка Bosch AIZ 32 ALB BIM 32×70 FastCut дерево метал
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
AIZ 32 ALB BIM
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | OIS |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 70 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль |
Насадка Bosch AIZ 32 AT Carbide MetalMAX 32×40 по твердим металам
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
2608662018
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | OIS |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 40 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
Завантажити більше продуктів
Завантаження...