CMT 271.300.48M ITK Plus – Диск 300 мм х30×2.6x48Z для універсального різу
5256,06 ₴
Пиляльний диск CMT 271.300.48M ITK Plus діаметром 300 мм із 48 зубцями призначений для універсального різання деревини та плитних матеріалів. Тонкий пропил зменшує навантаження на інструмент, забезпечує чистий різ та довговічність роботи.
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6400 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
CMT 271.300.48M ITK Plus – пиляльний диск 300×30×2,6×48Z для універсального різання деревини та плитних матеріалів. Забезпечує чистий різ, довговічність та високу продуктивність.
Пиляльний диск CMT 271.300.48M 300×30×2,6×48 – професійний інструмент для поздовжнього та поперечного різання деревини. Забезпечує тонкий пропил, точність та довговічність у меблевому виробництві та столярних роботах.
призначений для універсального різання деревини. Тонкий пропил (2,6 мм) забезпечує високу продуктивність, мінімальні втрати матеріалу та чистий результат без значних сколів. Виготовлений із якісної сталі з твердосплавними напайками, диск відрізняється довговічністю та стабільною роботою навіть при інтенсивному використанні. Ідеально підходить для циркулярних та форматно розкрійних верстатів у меблевому виробництві та столярних майстернях.
Діаметр диска: 300 мм
Посадковий отвір: 30 мм
Товщина пропилу (Kerf): 2,6 мм.
Товщина корпусу: 1,8 мм
Кількість зубців: 48
Тип зуба: ATB (Alternating Top Bevel) + Shear
Кут атаки (Hook angle): +18 °
Призначення: Поздовжньо-Поперечний різ дерева та дерев’яних матеріалів
Серія: ITK (тонкий пропил)
CMT Orange Tools
CMT це всесвітньо відомий італійський бренд, який спеціалізується на виробництві високоточних фрез, пильних дисків, свердел і розхідного інструменту для деревообробки. Продукція CMT вирізняється фірмовим помаранчевим покриттям, високою зносостійкістю та ідеальною якістю обробки. Це вибір професіоналів, які цінують надійність і точність.Супутні товари
CMT 272.184.40H – Диск пиляльний 184 мм х20 x1.7 40Z тонкий
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 184 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 40 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
Диск CMT 210мм x30x1.8 36Z ITK PLUS для універсального різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 210 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7300 |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Ручний електроінструмент, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Пропил | Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
Пильний диск 235мм CMT 296.235.48M Aluminium
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 235 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію, Фанера |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -6° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6400 |
| "Пильні диски" Обладнання | Ручний електроінструмент, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній, Поперечний |
Пильний диск Topfix 160мм x32 /2.0 36z універсальний пропил
В наявності
Пильний диск Topfix 180мм x32 /2.0 36z універсальний пропил
В наявності
Пильний диск для торцівки 216мм 40 зубів 30мм посадка Topfix
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 40 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск 165 мм x30x2.6×1.6 36Z Bosch Expert for Wood
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 11500 |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Чистий різ |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній, Поперечний, Універсальний |
Пиляльний диск 254 на торцівку Bosch Standart x2.2х30 48Z тонкий пропил
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.