CMT 271.250.42M ITK Plus – Диск 250 мм х30×2.4x42Z для універсального різу
3655,56 ₴
CMT 271.250.42M ITK Plus — пиляльний диск 250 мм, 42 зубці, пропил 2,4 мм. Для універсального різу деревини повздовж та поперек.
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 42 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 15° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7600 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній, Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Торцювальні пили |
CMT 271.250.42M ITK Plus Пиляльний диск діаметром 250 мм із посадковим отвором 30 мм та 42 твердосплавними зубцями призначений для універсального різу. Він легко справляється з деревиною, фанерою, ДСП, МДФ та іншими плитними матеріалами, забезпечуючи чистий та акуратний пропил.
Товщина пропилу 2,4 мм та корпус 1,8 мм гарантують оптимальний баланс між швидкістю та точністю різу. Завдяки спеціальній геометрії зубців диск забезпечує стабільну роботу та довгий термін служби навіть при інтенсивному використанні.
Діаметр диска: 250 мм
Посадковий отвір: 30 мм
Кількість зубів: 42
Товщина корпуса: 1,8 мм
Товщина пропилу: 2,4 мм
Призначення: універсальний різ деревини, фанери
CMT Orange Tools
CMT це всесвітньо відомий італійський бренд, який спеціалізується на виробництві високоточних фрез, пильних дисків, свердел і розхідного інструменту для деревообробки. Продукція CMT вирізняється фірмовим помаранчевим покриттям, високою зносостійкістю та ідеальною якістю обробки. Це вибір професіоналів, які цінують надійність і точність.Супутні товари
CMT 271.300.24M – Диск 300 мм х30×2.6x24Z для швидкого різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 22° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6400 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
CMT 271.300.48M ITK Plus – Диск 300 мм х30×2.6x48Z для універсального різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6400 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
CMT 272.165.36H – Диск пиляльний 165 мм х20 x1,7 x36Z для універсального різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 20° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
CMT 272.184.40H – Диск пиляльний 184 мм х20 x1.7 40Z тонкий
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 184 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 40 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
Пильний диск Topfix 180мм x32 /2.0 36z універсальний пропил
В наявності
Пильний диск для погружної пили 160 мм Freud FR06002H x20x2.2/1.6 48Z Ламінат
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Обладнання | Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
Пильний диск по дереву CMT 250x30x2,4x50z (272.250.50M) Комбінований
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 50 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній, Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Форма зубів | FTG + ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Пиляльний диск 165 мм x30x2.6×1.6 36Z Bosch Expert for Wood
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 11500 |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Чистий різ |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній, Поперечний, Універсальний |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.