CMT 276.140.48H – Диск 140 мм х20×1,8x48Z -6° NEG Алюміній Ламінат
2969,70 ₴
CMT 276.140.48H — пиляльний диск 140 мм ×20×1,8×48Z для чистого різу ламінату, деревини, ДСП, алюмінію, пластику, кольорових металів та композитів. Забезпечує точність, довговічність і професійний результат.
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 140 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -6° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
Пиляльний диск CMT 276.140.48H діаметром 140 мм із посадковим отвором 20 мм та 48 зубцями створений для точного та чистого різу не лише деревини та плитних матеріалів, але й алюмінію, латуні, міді, ПВХ, Ламінату, кольорових металів та композитних матеріалів. Тонкий пропил (1,8 мм) забезпечує мінімальні втрати матеріалу, легкий хід та зниження навантаження на інструмент. Твердосплавні зубці гарантують довговічність і стабільну продуктивність навіть при інтенсивному використанні.
Модель: CMT 276.140.48H
Діаметр диска: 140 мм
Посадковий отвір: 20 мм
Товщина пропилу: 1,8 мм
Кількість зубців: 48
Призначення: чистий різ деревини, ДСП, МДФ, алюмінію, латуні, міді, ПВХ, кольорових металів та композитних матеріалів
CMT 276.140.48H, пиляльний диск 140 мм, диск для алюмінію, диск для ДСП, диск для композитів, диск для кольорових металів, диск для погружної пилки 140 мм, диск CMT купити, професійний диск для циркулярної пилки
CMT 140mm x20 Non-Ferrous Metal, Melamine & Chipboard, Plastic/PVH.
CMT Orange Tools
CMT це всесвітньо відомий італійський бренд, який спеціалізується на виробництві високоточних фрез, пильних дисків, свердел і розхідного інструменту для деревообробки. Продукція CMT вирізняється фірмовим помаранчевим покриттям, високою зносостійкістю та ідеальною якістю обробки. Це вибір професіоналів, які цінують надійність і точність.Супутні товари
CMT 273.160.56H – Диск 160 мм х20 x1,8 x56Z для чистого різу деревини
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 56 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 12° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 276.184.48H – Диск 184 мм х20/16 ×1,8x48Z TCG -6 NEG по ДСП Алюмінію
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 184 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -6° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
CMT 276.216.64M – Диск 216 мм х30 2,2 64Z TCG -6 NEG по Алюмінію ДСП
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 64 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -6° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент, Торцювальні пили |
CMT 276.250.80M – Диск 250 мм х30 2,6 80Z TCG -6 NEG по Алюмінію ДСП
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -6° |
| "Пильні диски" Призначення | HPL, ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7600 |
CMT 276.300.96M – Диск 300 мм х30 ×2,8x96Z TCG -6 NEG для кольорових металів та композитів
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 96 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -6° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
CMT 285.060.11M – Диск 260 мм х30×2.8x60Z для поперечного різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 260 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6500 |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Настільні пили з автоматичною подачею, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
Пила CMT D250 d30 Z16 K2.8/1.8 для будівельної деревини
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 16 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Для будівельників, З обмежувачем подачі |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6500 |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пиляльний диск 254 мм Freud по пластику алюмінію -5° NEG 2.8/2.0×30 z80
В наявності
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 2,0 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.