BOSCH
BOSCH — це німецький бренд, що пропонує високоякісний розхідний інструмент для свердління, пиляння, шліфування та різання. Витратні матеріали BOSCH створені для максимальної продуктивності, довговічності та точності навіть у найскладніших умовах. Ідеально підходять для професійного та інтенсивного використання.
Bosch ACZ 85 RD4 Півкругле Діамантове полотно Starlock
Артикул:
ACZ 85 RD4
В наявності
Оригінальна ціна: 1350,00 ₴.1250,00 ₴Поточна ціна: 1250,00 ₴.| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 85 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Плитка, Штукатурка |
Bosch ATZ52SC 52×26 шпатель Starlock для видалення клею та фарби
Артикул:
2608661646
В наявності
Оригінальна ціна: 350,00 ₴.330,00 ₴Поточна ціна: 330,00 ₴.| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 52 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Видалення герметика, Зняття клею |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Герметик, Утеплювач, Фарба |
Bosch Expert Metal Max AIZ 45 AT Carbide для твердих металів
Артикул:
AIZ 45 AT
В наявності
820,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 45 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 35 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
Bosch Expert MetalMax 52×50 Pall 52 APIT по твердим металам
Артикул:
Pall 52 APIT
В наявності
920,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock Plus |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 52 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 50 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
Bosch Expert MetalMax AIZ 32 APIT по твердим металам
Артикул:
AIZ 32 APIT
В наявності
750,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 40 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
Bosch MALL 32 SLC HCS для видалення герметиків та ущільнювачів
Артикул:
MAll 32 SLC
В наявності
680,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock MAX |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 70 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Видалення герметика, Зняття клею |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Герметик, Утеплювач, Фарба |
Bosch MAll32SC 32×55 для видалення старих ущільнень і розшивки швів
Артикул:
MAII 32 SC
В наявності
550,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock MAX |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 55 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Видалення герметика, Зняття клею |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Герметик, Утеплювач, Фарба |
Bosch Starlock AIZ32EPC HCS Wood 32×50 – занурювальне пиляльне полотно
Артикул:
2609256947
В наявності
390,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 50 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Гіпсокартон, Дерево, Пластик |
Starlock MAX Bosch MATI 66 SC призначена для інтенсивних демонтажних робіт
Артикул:
MATI 66 SC
В наявності
550,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock MAX |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 66 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 30 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Герметик, Утеплювач, Фарба |
Диск 254мм х30 Bosch Standard x2.2/1.6×24z для швидкого різу
Артикул:
Bosch 2608842237
В наявності
Оригінальна ціна: 1666,67 ₴.1515,15 ₴Поточна ціна: 1515,15 ₴.| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
На реноватор полотно Bosch MAIZ 32 APB 32×70 мм StarlockMax
Артикул:
MAIZ 32 APB
В наявності
650,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock MAX |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 70 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, ДСП, Кольоровий метал, Метал, Пластик |
Набір полотен для мультітула Bosch Starlock 5шт
Артикул:
Bosch 2608664131
В наявності
Оригінальна ціна: 2500,00 ₴.2350,00 ₴Поточна ціна: 2350,00 ₴.| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал), HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
Насадка Bosch ACZ 85 EB півкругла Wood and Metal Starlock
Артикул:
Bosch ACZ 85 EB
В наявності
620,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 85 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, ДСП, Латунь, Метал, Пластик, Фанера |
Насадка Bosch AIZ 32 AB BIM 32×30 Metal
Артикул:
2608661908
В наявності
Оригінальна ціна: 420,00 ₴.380,00 ₴Поточна ціна: 380,00 ₴.| "Насадки на реноватор" Кріпелення | OIS |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 30 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль |
Насадка Bosch AIZ 32 ALB BIM 32×70 FastCut дерево метал
Артикул:
AIZ 32 ALB BIM
В наявності
Оригінальна ціна: 400,00 ₴.370,00 ₴Поточна ціна: 370,00 ₴.| "Насадки на реноватор" Кріпелення | OIS |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 70 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль |
Насадка Bosch AIZ 32 AT Carbide MetalMAX 32×40 по твердим металам
Артикул:
2608662018
В наявності
Оригінальна ціна: 500,00 ₴.480,00 ₴Поточна ціна: 480,00 ₴.| "Насадки на реноватор" Кріпелення | OIS |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 40 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |