Насадка MetalMax твердосплавна Bosch PAIZ 32 AT 32×50 Starlock PLUS
Оцінено в 0 з 5
В наявності
680,00 ₴
Артикул:
Bosch PAIZ 32 AT
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock Plus |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 50 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
Насадка Starlock Bosch ACZ 85 EC Wood на реноватор
Оцінено в 0 з 5
В наявності
450,00 ₴
Артикул:
Bosch ACZ 85 EC
Насадка для будівельних матеріалів Bosch ACZ 100 SB BIM OIS
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
2609256976
Насадка для реноватора Bosch AIZ 65 BC HCS 65×40 по дереву
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
AIZ 65 BC HCS
Насадка на реноватор Bosch ACZ 85 RTT Півкруг HM-Riff 4мм
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
2608661870
Насадка на реноватор Bosch AVZ 78 RT CT Carbide P30 для шлфіування
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
2608661648
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | OIS |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 78 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 78 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Зняття клею, Шліфування |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Плитка, Штукатурка, Штукатурні суміші |
Насадка на реноватор Bosch MAIZ 32 EPC 32мм x82 Wood Starlock MAX
Оцінено в 0 з 5
В наявності
570,00 ₴
Артикул:
MAIZ 32 EPC
Насадка на реноватор Bosch Starlock AII 65 APB BIM Wood+Metal
Оцінено в 0 з 5
В наявності
520,00 ₴
Артикул:
2609256985
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 65 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 40 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Пластик |
Насадка на реноватор MetalMax MAIZ 32 AT 32×70 Carbide StarlockMAX
Оцінено в 0 з 5
В наявності
730,00 ₴
Артикул:
Bosch MAIZ 32 AT
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock MAX |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 70 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
Насадка на реноватор для зняття герметика Bosch HCS AIZ 28 SC Starlock
Оцінено в 0 з 5
В наявності
450,00 ₴
Артикул:
AIZ 28 SC
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 28 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 40 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Видалення герметика, Зняття клею |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Герметик, Утеплювач, Фарба |
Насадка на реноватор по дереву 65×40 AIZ 65 BSB BIM Japan Saw
Оцінено в 0 з 5
В наявності
500,00 ₴
Артикул:
Bosch AIZ 65 BSB BIM
Насадка на реноватор по дереву Bosch PAIZ 32 EPC HCS 32×60
Оцінено в 0 з 5
В наявності
420,00 ₴
Артикул:
PAIZ 32 EPC
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock Plus |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 60 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Гіпсокартон, Дерево, ДСП, Пластик |
Насадка ніж Bosch ACZ 100 SWB BIM Starlock для різки будматеріалів
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
ACZ 100 SWB
Насадка ніж Bosch AIZ 28 SC SWC HCS 28мм x50 ковролін та утеплювачі
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
2608662051
Насадка ніж для реноватора Bosch AIZ 28 SC HCS для швів
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
2609256974
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | OIS |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 28 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 50 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Видалення герметика, Зняття клею |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Герметик, Утеплювач, Фарба |
Насадка ніж на реноватор для ковроліна лінолеума Bosch ASZ 32 SC
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
Bosch 2609256D22
Насадка півкругла для реноватора ACZ 85 RT3 для швів та штроб Carbide Riff
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
ACZ 85 RT3
Насадка по дереву на мультитул реноватор 65мм х40 Starlock Bosch
Оцінено в 0 з 5
В наявності
430,00 ₴
Артикул:
All 65 APC HCS
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 65 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 40 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Гіпсокартон, Дерево, ДСП, Пластик |
Завантажити більше продуктів
Завантаження...