Пильне полотно Bosch Starlock AIZ32AB BIM 32×50мм для металлу
Оцінено в 0 з 5
В наявності
470,00 ₴
Артикул:
2608661688
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 50 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Кольоровий метал, Метал, Пластик |
Пиляльний диск 165 мм x30x2.6×1.6 36Z Bosch Expert for Wood
Оцінено в 0 з 5
В наявності
2200,00 ₴
Артикул:
Bosch 2608644026
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 11500 |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Чистий різ |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній, Поперечний, Універсальний |
Пиляльний диск 254 на торцівку Bosch Standart x2.2х30 48Z тонкий пропил
Оцінено в 0 з 5
В наявності
2020,20 ₴
Артикул:
Bosch 2608842239
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
Півкругла насадка Starlock Bosch ACZ 70 RT5 Carbide для штроб та швів
Оцінено в 0 з 5
В наявності
750,00 ₴
Артикул:
ACZ 70 RT5
Полотно Bosch AIZ 32 EPC HCS Wood 32×40
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
AIZ 32 EPC
Полотно Starlock Carbide-RIFF AIZ 32 RT5 32×30 мм
Оцінено в 0 з 5
В наявності
750,00 ₴
Артикул:
AIZ 32 RT5
Полотно для мультитула Bosch BIM-TiN ACI 85 EB Multi Material
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
2608661758
Полотно на реноватор Bosch 2608661630 BIM AIZ 32 BB Hard Wood
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
2608661645
Полотно по металу на реноватор Bosch AIZ 20 AB BiM Metal
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
2608661640
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | OIS |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 20 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 20 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
Полотно шліфувальне Bosch 32х53 мм AVZ 32 RT10 Зерно 100 мілке
Оцінено в 0 з 5
В наявності
780,00 ₴
Артикул:
AVZ 32 RT10
Сегментне пиляльне полотно для реноватора 100 мм півкругле Bosch ACZ 100 BB BIM Starlock
Оцінено в 0 з 5
В наявності
920,00 ₴
Артикул:
ACZ 100 BB BIM
Сегментоване пильне полотно Bosch HCS ACZ 85 EC Wood
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
2608661643
Шліфувальна насадка 90 мм трикутник AVZ 90 RT6 CT P60 Carbide Bosch
Оцінено в 0 з 5
В наявності
850,00 ₴
Артикул:
AVZ 90 RT6
Шліфувальна насадка AVZ 90 RT10 CT Зерно P100 Дельта
Оцінено в 0 з 5
В наявності
850,00 ₴
Артикул:
AVZ 90 RT10 CT
Шліфувальна насадка Bosch AVZ 90 RT2 CT P20 90 мм трикутна Starlock
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
AVZ 90 RT2
Шліфувальна насадка Bosch Starlock EXPERT Sanding Finger Coarse AVZ 32 RT4 32×53
Оцінено в 0 з 5
В наявності
780,00 ₴
Артикул:
AVZ 32 RT4
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 53 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Шліфування |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Гіпсокартон, Дерево, Піноблок, Пластик, Плитка, Фарба, Цегла |
Шліфувальна пластина AVZ 78 RT2 Bosch Starlock рашпіль
Оцінено в 0 з 5
В наявності
550,00 ₴
Артикул:
AVZ 78 RT2
Шліфувальна пластина Bosch MAVZ 116 RT10 на реноватор Starlock MAX
Оцінено в 0 з 5
В наявності
950,00 ₴
Артикул:
MAVZ 116 RT10
Завантажити більше продуктів
Завантаження...