Пильне полотно Bosch Starlock AIZ32AB BIM 32×50мм для металлу
Артикул:
2608661688
В наявності
470,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 50 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Кольоровий метал, Метал, Пластик |
Пиляльний диск 165 мм x30x2.6×1.6 36Z Bosch Expert for Wood
Артикул:
Bosch 2608644026
В наявності
2200,00 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 11500 |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Чистий різ |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній, Поперечний, Універсальний |
Пиляльний диск 254 на торцівку Bosch Standart x2.2х30 48Z тонкий пропил
Артикул:
Bosch 2608842239
В наявності
2020,20 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
Півкругла насадка Starlock Bosch ACZ 70 RT5 Carbide для штроб та швів
Артикул:
ACZ 70 RT5
В наявності
750,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 70 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Плитка, Штукатурка |
Полотно Bosch AIZ 32 EPC HCS Wood 32×40
Артикул:
AIZ 32 EPC
В наявності
Оригінальна ціна: 390,00 ₴.350,00 ₴Поточна ціна: 350,00 ₴.| "Насадки на реноватор" Кріпелення | OIS |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 50 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Гіпсокартон, Дерево, Пластик |
Полотно Starlock Carbide-RIFF AIZ 32 RT5 32×30 мм
Артикул:
AIZ 32 RT5
В наявності
750,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 30 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання, Шліфування |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Плитка, Штукатурка |
Полотно для мультитула Bosch BIM-TiN ACI 85 EB Multi Material
Артикул:
2608661758
В наявності
Оригінальна ціна: 850,00 ₴.700,00 ₴Поточна ціна: 700,00 ₴.| "Насадки на реноватор" Кріпелення | OIS |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 85 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, ДСП, Кольоровий метал, Метал, Пластик |
Полотно на реноватор Bosch 2608661630 BIM AIZ 32 BB Hard Wood
Артикул:
2608661645
В наявності
Оригінальна ціна: 500,00 ₴.450,00 ₴Поточна ціна: 450,00 ₴.| "Насадки на реноватор" Кріпелення | OIS |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 40 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Дерево, ДСП, Фанера |
Полотно по металу на реноватор Bosch AIZ 20 AB BiM Metal
Артикул:
2608661640
В наявності
Оригінальна ціна: 300,00 ₴.280,00 ₴Поточна ціна: 280,00 ₴.| "Насадки на реноватор" Кріпелення | OIS |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 20 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 20 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
Полотно шліфувальне Bosch 32х53 мм AVZ 32 RT10 Зерно 100 мілке
Артикул:
AVZ 32 RT10
В наявності
780,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 53 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Шліфування |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Гіпсокартон, Дерево, Пластик, Плитка, Цегла |
Сегментне пиляльне полотно для реноватора 100 мм півкругле Bosch ACZ 100 BB BIM Starlock
Артикул:
ACZ 100 BB BIM
В наявності
920,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 100 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, ДСП, Кольоровий метал, Метал, Пластик |
Сегментоване пильне полотно Bosch HCS ACZ 85 EC Wood
Артикул:
2608661643
В наявності
Оригінальна ціна: 550,00 ₴.510,00 ₴Поточна ціна: 510,00 ₴.| "Насадки на реноватор" Кріпелення | OIS |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 85 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Дерево, ДСП, Фанера |
Шліфувальна насадка 90 мм трикутник AVZ 90 RT6 CT P60 Carbide Bosch
Артикул:
AVZ 90 RT6
В наявності
850,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 90 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 90 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Шліфування |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Дерево, Плитка, Штукатурка |
Шліфувальна насадка AVZ 90 RT10 CT Зерно P100 Дельта
Артикул:
AVZ 90 RT10 CT
В наявності
850,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 90 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 90 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Шліфування |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Дерево, Плитка, Штукатурка |
Шліфувальна насадка Bosch AVZ 90 RT2 CT P20 90 мм трикутна Starlock
Артикул:
AVZ 90 RT2
В наявності
Оригінальна ціна: 850,00 ₴.820,00 ₴Поточна ціна: 820,00 ₴.| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 90 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 90 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Шліфування |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Дерево, Плитка, Штукатурка |
Шліфувальна насадка Bosch Starlock EXPERT Sanding Finger Coarse AVZ 32 RT4 32×53
Артикул:
AVZ 32 RT4
В наявності
780,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 53 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Шліфування |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Гіпсокартон, Дерево, Піноблок, Пластик, Плитка, Фарба, Цегла |
Шліфувальна пластина AVZ 78 RT2 Bosch Starlock рашпіль
Артикул:
AVZ 78 RT2
В наявності
550,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 78 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Шліфування |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Гіпсокартон, Дерево, Піноблок, Пластик, Плитка, Фарба, Цегла |
Шліфувальна пластина Bosch MAVZ 116 RT10 на реноватор Starlock MAX
Артикул:
MAVZ 116 RT10
В наявності
950,00 ₴| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock MAX |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 116 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 116 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Шліфування |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Плитка, Штукатурка |