Шліфувальна платформа 116мм MAVZ 116 RT2 Starlock MAX Зерно 20
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
MAVZ 116 RT2
Шліфувальна платформа трикутної форми 90 мм AVZ 90 RT4 P40 CT
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
AVZ 90 RT4
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 90 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 90 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Шліфування |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Дерево, Кирпич, Пеноблок, Плитка, Штукатурка |
Шліфувальна рашпільна насадка 116 мм для реноватора Starlock MAX зерно 40
Оцінено в 0 з 5
В наявності
950,00 ₴
Артикул:
MAVZ 116 RT4 CT
Шпатель Bosch ATZ52SFC насадка Starlock для демонтажу клею та фарби
Оцінено в 0 з 5
В наявності
370,00 ₴
Артикул:
2608256955
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 52 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 38 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Видалення герметика, Зняття клею |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Герметик, Утеплювач, Фарба |
Bosch Starlock 2607017323 – Стартовий набір для роботи по дереву (3 предмети)
Оцінено в 0 з 5
Немає в наявності
Артикул:
Bosch 2607017323
Bosch Starlock 2607017324 – Набір насадок для плитки та ремонту (3 предмети)
Оцінено в 0 з 5
Немає в наявності
Артикул:
2607017324
Диск пильний 216мм Multimaterial Bosch x30x2.5 80Z по алюмінію
Оцінено в 0 з 5
Немає в наявності
Артикул:
Bosch 2608640447
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,5 мм |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Форматний рез, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, МДФ, ПВХ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7000 |
Насадка Bosch Starlock AIZ10AB 10×20 BIM Wood and Metal
Оцінено в 0 з 5
Немає в наявності
320,00 ₴
Артикул:
Bosch 2609256949
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 10 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 20 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, ДСП, Кольоровий метал, Метал, Пластик |
Сегментований пиляльний диск Bosch BIM-TiN ACI 85 AB Multi Material Starlock
Оцінено в 0 з 5
Немає в наявності
1200,00 ₴
Артикул:
ACI 85 AB