Пиляльний диск 250мм CMT 273.250.80M x30x2,4×1,8 Z80
Оцінено в 0 з 5
В наявності
4594,44 ₴
Артикул:
CMT 273.250.80M
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 12° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7600 |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
Пиляльний диск 300мм CMT 272.300.72M x30x2,6×1,8 Z72 для чистого різу
Оцінено в 0 з 5
В наявності
6379,80 ₴
Артикул:
CMT 272.300.72M
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 72 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7600 |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
Пиляльний диск 305мм CMT 272.305.72M x30x2,6×1,8 Z72 -6° NEG
Оцінено в 0 з 5
В наявності
6645,96 ₴
Артикул:
CMT 272.305.72M
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 305 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 72 шт |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
Пиляльний диск CMT 250мм x30x2.4x24Z ITK PLUS для швидкого різу
Оцінено в 0 з 5
В наявності
3398,99 ₴
Артикул:
CMT 271.250.24M
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 20° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7600 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Свердло чашкове 26 мм L90 S10x60 CMT 512.260.11
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 512.260.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 26 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Тримач під змінні диски CMT 924.120.10 12мм x8мм L67.5
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1161,62 ₴
Артикул:
CMT 924.120.10
Тримач під змінні фрези 8мм CMT 924.080.10
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1024,75 ₴
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 44 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Радіус (R) | 4,75 мм |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 12мм h70 L110 d12 Пазова пряма CMT 912.623.11
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 912.623.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 70 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 110 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 15мм h20 L60 d8 для пазу LED профіля CMT 174.150.11
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 174.150.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 15 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 22мм h20 L57 d8 з верхнім підшпиником / CMT 911.220.11B
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 911.220.11B
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 22мм для чистих отворів L90 d10 CMT 512.220.11
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1868,69 ₴
Артикул:
CMT 512.220.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 24мм чашкова для сверління L90 d10 CMT 512.240.11
Оцінено в 0 з 5
В наявності
2020,20 ₴
Артикул:
CMT 512.240.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 3мм пазова пряма спіральна CMT 191.830.11
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1111,11 ₴
Артикул:
CMT 191.830.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 3 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДВП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
Фреза 4 мм пазова пряма спіральна CMT 191.840.11
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1111,11 ₴
Артикул:
CMT 191.840.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 4 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 15 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДВП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
Фреза 8мм CMT Спіральна Стружколом h32 L80 d8 Z3
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 195.081.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 3 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 32 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 80 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
Фреза 8мм спіральна d8 h42 L90 CMT 191.082.11
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1767,68 ₴
Артикул:
CMT 191.082.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 42 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДВП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
Фреза CMT R12.7 D38.1 h19 L61 d8 Радіусна кромочна
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 938.380.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 19 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 61 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 12,7 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза CMT R4.75 Радіусна D22.2 l12.7 L54 d8 для заокруглення
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 938.222.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22.2 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4,75 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Завантажити більше продуктів
Завантаження...