Фреза 8 мм Глобус – 1007 h30 L95 d8 погружна пряма
Артикул:
Globus 1007 8 L95 d8
В наявності
295,65 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 95 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Globus 1003 D18 h40 d12 пазова пряма
Артикул:
Globus 1003 D18 h40 d12
В наявності
478,26 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 75 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Globus 1003 D20 h40 d12 пазова пряма
Артикул:
Globus 1003 D20 h40 d12
В наявності
565,22 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 75 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Globus 1003 D22 h30 d8 для прямих пазів
Артикул:
Globus 1003 D22 h30 d8
В наявності
417,39 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза R30 Глобус 1017 D73 h37 d12 для заокруглень
Артикул:
Globus 1017 R30 d12
В наявності
1482,61 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 73 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R6 D18 h12 d8 кінцева фасонна Глобус 1009
Артикул:
1009 D18 h12 R6
В наявності
302,61 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 47 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Галтель 1012 D20 h40 d12 L120 Глобус
Артикул:
1012 D20 h40 L120
В наявності
884,78 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 10 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза галтель 25мм h40 L120 d12 / Globus 1012
Артикул:
Globus 1012 D25 h40
В наявності
1006,09 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 12,5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Галтель Глобус 1005 D8 h6,5 d6
Артикул:
Globus 1005 D8 h6,5 d6
В наявності
204,35 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 6,5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 45 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза галтельна R15 подовжена ГЛОБУС 1012 D30 h40 L120 d12
Артикул:
Globus 1012 D30 h40
В наявності
1278,26 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 30 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 15 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза галтельна ГЛОБУС 1012 D25 h30 d8
Артикул:
Globus 1012 D25 d8
В наявності
643,04 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Глобус – 1003 D10 h30 d8 Пазова пряма
Артикул:
Globus 1003 D10 h30 d8
В наявності
195,65 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Глобус – 1003 D12 h30 d8 Пазова пряма
Артикул:
Globus 1003 D12 h30 d8
Під замовлення
217,39 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Глобус – 1003 D14 h30 d8 Пазова пряма
Артикул:
Globus 1003 D14 h30 d8
Під замовлення
217,39 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Глобус – 1003 D8 h25 d6 Пазова пряма
Артикул:
Globus 1003 D8 h25 d6
В наявності
204,35 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 58,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Глобус – 1005 D10 h7,5 d8 пазова півкругла
Артикул:
Globus 1005 D10 h7,5 d8
В наявності
204,35 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 7,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 43 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Глобус – 1005 D12 h9,4 d8 пазова канілюрна
Артикул:
Globus 1005 D12 h9,4 d8
В наявності
204,35 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 9,4 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 44,5 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Глобус 1002 D14 h20 d8 z2 пазова пряма
Артикул:
Globus 1002 D14 h20 d8
В наявності
208,70 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 56 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |