Фреза ластівчиний хвіст Глобус 1006 D25 h25 d8 L60
Оцінено в 0 з 5
В наявності
473,91 ₴
Артикул:
Globus 1006 D25 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 14° |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза ласточкін хвіст – Глобус 1006 D10 h10 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
208,70 ₴
Артикул:
Globus 1006 D10 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 49,5 мм |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 8° |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза ласточкін хвіст – Глобус 1006 D7.5 h5 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
208,70 ₴
Артикул:
Globus 1006 D7.5 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 7.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 40 мм |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 14° |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза макрошип ГЛОБУС 2501 D33 h40 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
Globus 2501 D33 h40 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 93 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина |
Фреза обкатна з нижнім підшипником 1020 D14 d8 h30 z4 Globus
Оцінено в 0 з 5
В наявності
478,26 ₴
Артикул:
1020 D14 d8 h30 z4
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 4 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 74,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пазова 4мм для кромочника ГЛОБУС 1001 z1 h12 d6
Оцінено в 0 з 5
В наявності
195,65 ₴
Артикул:
1001 D4 h12 d6
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 4 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пазова галтельна 1012 D14 h40 L120 d12 Глобус
Оцінено в 0 з 5
В наявності
521,74 ₴
Артикул:
Globus 1012 D14 h40
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза пазова фальцева 1008 D33 h2 d8 Глобус
Оцінено в 0 з 5
В наявності
282,61 ₴
Артикул:
Globus 1008 D33 h2 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 2 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 37 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пазова фасонна 1009 D25 h16 R8 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
391,30 ₴
Артикул:
1009 D25 R8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза пазова шароподібна R12 D24 H22 L57 d8 / 1010 Globus
Оцінено в 0 з 5
В наявності
386,96 ₴
Артикул:
Globus D24 h22 R12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пальчикова 3мм ГЛОБУС 1001 z1 h12 d6
Оцінено в 0 з 5
В наявності
195,65 ₴
Артикул:
1001 D3 h12 d6
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 3 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза півкругла 16мм Глобус 1012 h25 L60 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
434,78 ₴
Артикул:
Globus 1012 D16 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза півкругла пряма 16мм h40 d12 L120 Глобус 1012
Оцінено в 0 з 5
В наявності
717,39 ₴
Артикул:
1012 D16 h40 d12 L120
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза по дереву Глобус 2003 D32 h14 R4 d8 фігурна з підшипником
Оцінено в 0 з 5
В наявності
521,74 ₴
Артикул:
Globus 2003 D32 h14 R4
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 32 мм |
|---|---|
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 56,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 14 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза погружна пряма 32мм – Глобус 1007 h20 L60 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
739,13 ₴
Артикул:
Глобус 1007 32 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 32 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза подовжена сферична 1012 D18 h40 d12 ГЛОБУС
Оцінено в 0 з 5
В наявності
786,52 ₴
Артикул:
Globus 1012 D18 h40
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 9 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза полога галтель кромкова 1016 h38 d8 L74 Глобус
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1000,00 ₴
Артикул:
1016 h38 L74 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 26 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 74 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Радіус (R) | 32 мм |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза профільна Глобус 2002 D30 h12 R4 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
521,74 ₴
Артикул:
Globus 2002 D30 h12 R4
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 30 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Завантажити більше продуктів
Завантаження...