Фреза профільна Глобус 2002 D45 h20 R8 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
741,30 ₴
Артикул:
Globus 2002 D45 h20 R8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 45 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 62,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза профільна котушка Глобус 2015 D33 h22 R4 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
635,22 ₴
Артикул:
Globus 2015 D33 h22 R4
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіус 1 мм Глобус 1017 D12 h5 d6 R1
Оцінено в 0 з 5
В наявності
274,78 ₴
Артикул:
Globus 1017 R1 d6
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 48 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 1 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіус 4 мм Глобус 1017 D18 h8 d6 R4
Оцінено в 0 з 5
В наявності
275,65 ₴
Артикул:
Globus 1017 R4 d6
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 50,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза с косими ножами 1020S D16 h30 z2 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
652,17 ₴
Артикул:
1020S D16 h30 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 75 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза сферична подовжена 14мм h30 L110 d8 Глобус 1012
Оцінено в 0 з 5
В наявності
521,74 ₴
Артикул:
1012 D14 h30 L110
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 110 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза сферична шарова Глобус 1010 D16 h15 R8 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
326,09 ₴
Артикул:
Globus 1010 D16 R8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 15 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 49 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 8 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза фасонна R16 ГЛОБУС 1009 D35 H25 d8 L57 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
521,74 ₴
Артикул:
Globus 1009 D35 R16
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 35 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Радіус (R) | 16 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза фасонна Глобус 1009 D16 h10 R4 L45 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
282,61 ₴
Артикул:
1009 D16 h10 R4
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 45 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза фасонна Глобус 2412 D60 h9 d12 для фільонок
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1104,35 ₴
Артикул:
Globus 2412 D60 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 60 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 9 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 52 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза фігарейна 2412 D40 Globus псевдофільонка
Оцінено в 0 з 5
В наявності
824,35 ₴
Артикул:
Globus 2412 D40 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 40 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 7 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 45 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза фігарейна 2417 D60 с14 h11 d12 ГЛОБУС
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1104,35 ₴
Артикул:
Globus 2417 D60 h11 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 60 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 11 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза фігарейна Глобус 2412 D50 d8 для декорування
Оцінено в 0 з 5
В наявності
960,43 ₴
Артикул:
Globus 2412 D50 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 50 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 9 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 46 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза фільончата ГЛОБУС 2402 D60 с10 h10 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1055,22 ₴
Артикул:
Globus 2402 D60 h10 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 60 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза форстнера 18мм Глобус 1011 h18 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
286,96 ₴
Артикул:
Globus 1011 D18 h18
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 18 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Шар радіусний ГЛОБУС 1010 R5 D10 h9 L48 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
304,35 ₴
Артикул:
Globus 1010 D10 R5
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 9 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 48 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Штап R5 Глобус 1014 D27 h10 d8 L57
Оцінено в 0 з 5
В наявності
434,78 ₴
Артикул:
Globus 1014 D27 R5
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 27 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Globus 1003 пазова пряма D16 h40 d12
Оцінено в 0 з 5
Немає в наявності
356,52 ₴
Артикул:
Globus 1003 D16 h40 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 75 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
Завантажити більше продуктів
Завантаження...