Фреза Глобус 1002 D30 h25 d8 z2 Пазова пряма
Артикул:
Globus 1002 D30 h25 d8
Немає в наявності
652,17 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 30 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 61,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза під 45 градусів з підшипником Глобус 1022 D62.4 h29.4 d12
Артикул:
Globus 1022 D62.4 d12
Немає в наявності
934,78 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 62.4 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 73 мм |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 29,4 мм |