Фреза галтель R32 h38 d12 L92 Sekira 22-012-320
Оцінено в 0 з 5
В наявності
869,57 ₴
Артикул:
Sekira 22-012-320
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 92 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 32 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для вирівнювання поверхні Sekira D60 Z3 12-554-600
Оцінено в 0 з 5
В наявності
3580,00 ₴
Артикул:
Sekira 12-554-600
Фреза для заокруглення R5 Sekira D18 h10 d6 (1017)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
316,52 ₴
Артикул:
Sekira 16-019-050
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для заокруглення R5 Sekira D22.7 h9 d8 R5
Оцінено в 0 з 5
В наявності
291,30 ₴
Артикул:
Sekira 019-050-18
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 9 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для прихованих петель 23мм d12 – Sekira 12-007-230
Оцінено в 0 з 5
В наявності
596,52 ₴
Артикул:
Sekira 12-007-230
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 23 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 77 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для прихованої ручки Sekira D30 h19.5 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
794,35 ₴
Артикул:
Sekira 136-300-08
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 30 мм |
|---|---|
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 64,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 19,5 мм |
Фреза для штапіка R6 D30 h12 L55 d8 Sekira 08-036-060 / 1014
Оцінено в 0 з 5
В наявності
478,26 ₴
Артикул:
Sekira 08-036-060
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 30 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза зі змінними ножами з верхнім підшипником D21 h50 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
2912,61 ₴
Артикул:
Sekira 22-558-215
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 21 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 98 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Змінні |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 50 мм |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
Фреза копірувальна з верхнім підшпиником D12 h10 d8 Z2+1 Sekira
Оцінено в 0 з 5
В наявності
630,43 ₴
Артикул:
18-327-121
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 5 мм, 50 |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза кромкова пряма 8мм 6мм хвостовик Sekira 16-020-080
Оцінено в 0 з 5
В наявності
239,13 ₴
Артикул:
Sekira 16-020-080
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 61 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза кромкова пряма з верхнім підшипником Z2+1 D10 h12 d6
Оцінено в 0 з 5
В наявності
652,17 ₴
Артикул:
16-327-102
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пазова 28мм врізна Sekira 12-007-280
Оцінено в 0 з 5
В наявності
692,17 ₴
Артикул:
Sekira 12-007-280
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 28 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 76 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза під меблеву ручку Sekira 08-130-381
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1160,00 ₴
Артикул:
08‑130‑381
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза під меблеву ручку Sekira D23.6 h18 h14.5 R4.7 L63 d8 мм
Оцінено в 0 з 5
В наявності
800,00 ₴
Артикул:
08-130-236
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 23.6 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 18 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 63 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза погружна пряма 25мм d12 L77 – Sekira 12-007-256
Оцінено в 0 з 5
В наявності
673,48 ₴
Артикул:
Sekira 12-007-256
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 77 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіус R2 мм для кромки Sekira D12 h5 d6 R2
Оцінено в 0 з 5
В наявності
274,78 ₴
Артикул:
Sekira 16-019-020
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 45,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 2 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Радіусна R10 D32.7 h16 d8 – Sekira 18-019-100
Оцінено в 0 з 5
В наявності
400,00 ₴
Артикул:
Sekira-18-019-100
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 36.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 61 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Радіус (R) | 10 мм |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Радіусна R12 D36.7 h17 d8 – Sekira 18-019-120
Оцінено в 0 з 5
В наявності
416,09 ₴
Артикул:
Sekira-18-019-120
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 36.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 62 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Радіус (R) | 12 мм |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Завантажити більше продуктів
Завантаження...