Фреза Радіусна R14 D40.7 h20.5 d8 – Sekira 18-019-140
Артикул:
Sekira-18-019-140
В наявності
532,17 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 40.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 14 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Радіусна R15 D42.7 h21 d8 – Sekira 18-019-150
Артикул:
Sekira-18-019-150
В наявності
532,17 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 42.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Радіус (R) | 15 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 21 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Секіра галтельна R3 D19 h6 d8 / 18-013-030
Артикул:
Sekira 18-013-030
В наявності
478,26 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 19 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 48,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 3 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Секіра горизонтальна галтель D38 R12 h24 d12
Артикул:
Sekira 22-013-126
В наявності
1000,00 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 24 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза форстнера 12мм Sekira h18 d8 L52
Артикул:
Sekira 040-120-08
В наявності
276,09 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 18 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 52,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |