Фреза прохідна пазова пряма D40 h16 L56 d12 Topfix
Артикул:
Topfix 30040
В наявності
913,04 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 40 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 56 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза прохідна пазова пряма D50 h16 L56 d12 Topfix
Артикул:
Topfix 30050
В наявності
1173,91 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 50 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 56 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пряма з нижнім підшипником 1020 D16 h30 z4 d8 Topfix
Артикул:
1020 D16 d8 h30 z4
В наявності
608,70 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 4 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 76,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пряма копіровальна 1021 D21 h40 d12 Topfix
Артикул:
1021 D21 h40 d12
В наявності
833,48 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 21 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 88 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пряма копіровальна 1021 D21 h50 d12 Topfix з верхнім підшипником
Артикул:
1021 D21 h50 d12
В наявності
993,48 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 21 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 50 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза фальцева Topfix D33 H8 a10 d8 (Аналог 1023)
Артикул:
Topfix 11008
В наявності
347,83 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 8 мм |
| "Фреза" Глибина пазу (a) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза фальцева для площин D33мм h12 d8 / 1008 Topfix
Артикул:
1008 D33 h12 d8
В наявності
369,57 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 46,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |