Vatzo
Український виробник професійного ріжучого інструменту, який спеціалізується на фрезах, пильних дисках, пробочниках і комплектуючих для дерево- та металообробки.
Vatzo 2166B Фреза для тарілок менажнець 24мм R6 h10 d8 L60 з підшипником
Оцінено в 0 з 5
В наявності
944,78 ₴
Артикул:
Vatzo 2166B D24 h10 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Радіус (R) | 6 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 1008 SLAB D50 h10 d8 L80 Vatzo Pro для вирівнювання плоских поверхонь і слебів
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1347,83 ₴
Артикул:
Vatzo Pro 1008 SLAB 50 MM d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 50 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 6 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 80 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 10мм для отвірів VATZO 1011 h18 z2 TL53 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
317,39 ₴
Артикул:
Vatzo 1011 D10 h18 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 18 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Пластик, Тверда деревина, Фанера |
Фреза 10мм пазова погружна VATZO 1007 d8 h20 z2 TL55
Оцінено в 0 з 5
В наявності
345,65 ₴
Артикул:
Vatzo 1007 D10 h20 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза 10мм подовжена пряма VATZO h30 1007 d8 z2 TL90
Оцінено в 0 з 5
В наявності
354,78 ₴
Артикул:
Vatzo 1007 D10 h30 L90
Фреза 28мм врізна VATZO 1007 d8 h20 z2 TL55 погружна
Оцінено в 0 з 5
В наявності
873,48 ₴
Артикул:
Vatzo 1007 D28 h20 d8
Фреза 32мм півшар Vatzo 1005 h22 L54 R16 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
652,17 ₴
Артикул:
Vatzo 1005 D32 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 32 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 16 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 35мм півшар Vatzo 1005 h20 L68 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
727,39 ₴
Артикул:
Vatzo 1005 D35 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 35 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 68 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 17,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 45мм півшар VATZO 1005 h26.5 z2 TL68 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1043,48 ₴
Артикул:
Vatzo 1005 D45 d12
Фреза 60мм для Слебів Vatzo PRO 1008 D60 h10 d12 L90 Z6
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1434,78 ₴
Артикул:
Vatzo Pro 1008 SLAB 60 MM
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 60 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 6 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 7мм пазова пряма VATZO 1007 d8 h20 z2 TL55
Оцінено в 0 з 5
В наявності
336,96 ₴
Артикул:
Vatzo 1007 D7 h20 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза 8 мм Форстнера VATZO 1011 d8 h18 z2 TL53
Оцінено в 0 з 5
В наявності
317,39 ₴
Артикул:
Vatzo 1011 D8 d8
Фреза 80мм для Слебів Vatzo PRO 1008 D80 h10 d12 L90 Z6
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1695,65 ₴
Артикул:
Vatzo Pro 1008 SLAB 80MM
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 80 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 6 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза VATZO 1007 D9 d8 h20 z2 TL55 пазова погружна
Оцінено в 0 з 5
В наявності
343,48 ₴
Артикул:
Vatzo 1007 D9 h20
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 9 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза Vatzo 1012 D10 h25 d6 Галтельна довга
Оцінено в 0 з 5
В наявності
390,00 ₴
Артикул:
Vatzo 1012 D10 h25 d6 L60
Фреза Vatzo 1012 D6 h20 d6 Галтельна подовжена
Оцінено в 0 з 5
В наявності
327,83 ₴
Артикул:
Vatzo 1012 D6 h20 d6 L60
Фреза Vatzo 1012 D8 h25 d6 Галтельна подовжена
Оцінено в 0 з 5
В наявності
363,65 ₴
Артикул:
Vatzo 1012 D8 h25 d6 L60
Фреза Vatzo 1022 D25 h10.5 d8 для фаски під кут 45 градусів
Оцінено в 0 з 5
В наявності
347,83 ₴
Артикул:
1-022 D25 d8 Vatzo
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Завантажити більше продуктів
Завантаження...