Фреза профіль Наполеона 2004 D34 h16.5 R6 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
Topfix 2004 R6
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 34 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза профільна Глобус 2002 D30 h12 R4 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
521,74 ₴
Артикул:
Globus 2002 D30 h12 R4
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 30 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза профільна Глобус 2002 D45 h20 R8 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
741,30 ₴
Артикул:
Globus 2002 D45 h20 R8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 45 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 62,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза профільна з потрійною виїмкою R3.2 Атака / 692222С
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1790,43 ₴
Артикул:
Атака 692222С
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22.2 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 28,6 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 3,2 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 83 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза профільна котушка Глобус 2015 D33 h22 R4 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
635,22 ₴
Артикул:
Globus 2015 D33 h22 R4
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза профільна хвиляста D35 h17.5 L57 R6.35 d8 / Атака 411350
Оцінено в 0 з 5
В наявності
938,26 ₴
Артикул:
Атака 411350
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 35 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6,35 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Секіра галтельна R3 D19 h6 d8 / 18-013-030
Оцінено в 0 з 5
В наявності
478,26 ₴
Артикул:
Sekira 18-013-030
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 19 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 48,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 3 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Секіра горизонтальна галтель D38 R12 h24 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1000,00 ₴
Артикул:
Sekira 22-013-126
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 24 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза фігурна хвиляста D25.5 h12.7 L53 R4 d8 / Атака 411255
Оцінено в 0 з 5
В наявності
716,09 ₴
Артикул:
Атака 411255
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза хвиляста кромочна з підшпиником D38.1 h15.9 R6.3мм / Атака 421381
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1188,70 ₴
Артикул:
Атака 421381
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 15,9 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6,3 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |