Фреза сферична подовжена 14мм h30 L110 d8 Глобус 1012
Оцінено в 0 з 5
В наявності
521,74 ₴
Артикул:
1012 D14 h30 L110
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 110 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза сферична шарова Глобус 1010 D16 h15 R8 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
326,09 ₴
Артикул:
Globus 1010 D16 R8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 15 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 49 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 8 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Шар радіусний ГЛОБУС 1010 R5 D10 h9 L48 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
304,35 ₴
Артикул:
Globus 1010 D10 R5
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 9 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 48 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза шарова VATZO 1010 D12 d8 h13 z2 TL50 R6
Оцінено в 0 з 5
В наявності
381,39 ₴
Артикул:
1010 D12 R6 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 13 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 50 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Штап R5 Глобус 1014 D27 h10 d8 L57
Оцінено в 0 з 5
В наявності
434,78 ₴
Артикул:
Globus 1014 D27 R5
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 27 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |