Фреза R3.2 кромкова радіусна D19 h10.3 L54 d8 / Атака 591190
Артикул:
Атака 591190
В наявності
666,09 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 19 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10,3 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 3,2 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, ПВХ, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R30 Глобус 1017 D73 h37 d12 для заокруглень
Артикул:
Globus 1017 R30 d12
В наявності
1482,61 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 73 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R4 галтель кромкова D22 h8 d8 Sekira 18-013-040 / 1015
Артикул:
Sekira 18-013-040
В наявності
500,00 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 8 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 52,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R4.8 Атака радіусна D22.2 h11.1 L54 d8 / 591222 кромкова
Артикул:
Атака 591222
В наявності
756,09 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22.2 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 11,1 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4.8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R40 радіусна для ручного фрезера Sekira 22-019-400
Артикул:
Sekira 22-019-400
В наявності
Оригінальна ціна: 2115,22 ₴.1956,52 ₴Поточна ціна: 1956,52 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 92.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 98 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R5 галтель D23 h10 d8 Sekira 18-013-050 / 1015
Артикул:
Sekira 18-013-050
В наявності
543,48 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 23 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 52,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R6 D18 h12 d8 кінцева фасонна Глобус 1009
Артикул:
1009 D18 h12 R6
В наявності
302,61 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 47 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R6.35 кромкова для радіуса D25.5 h13.5 L54.5 d8 / Атака 591255
Артикул:
Атака 591255
В наявності
678,70 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 13,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6,35 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R9.5 кромкова радіусна D31.8 h16.6 L67 хвостовик 12мм Атака / 592318
Артикул:
Атака 592318
В наявності
891,74 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 31.8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16,6 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 9,5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 67 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Sekira 130-300-08 для прихованої ручки D30 h19.5 d8
Артикул:
Sekira-130-300-08
В наявності
820,87 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 30 мм |
|---|---|
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 19,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Sekira industry 019-040-18i D20.7 R4 h7 d8 кромкова
Артикул:
019-040-18i
В наявності
460,87 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Sekira Industry 302-500-12i для вирівнювання поверхні 50мм Z6 d12
Артикул:
Sekira Industry 302-500-12i
В наявності
1081,74 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 50 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 6 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 108 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Глибина пазу (a) | до 18,5 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Sekira Industry D22.7 R5 h9 d8 для закруглення кромки
Артикул:
019-050-18i
В наявності
500,00 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 9 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Sekira Industry радіусна R12 D36.7 h18 d8 / 019-120-18i
Артикул:
019-120-18i
В наявності
752,17 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 36.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 18 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 64 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Sekira R2 для мебельної кромки Sekira Industry D12 6мм хвостовик
Артикул:
019-020-16
В наявності
416,09 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 6 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 2 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Topfix 17022 D22 h25 d8 z2 Пазова пряма
Артикул:
Topfix 17022
В наявності
586,96 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 61,5 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Topfix погружна з підрізкою 14мм h30 d8 Z2+1 L125
Артикул:
Topfix 07014
В наявності
490,00 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, OSB, Алюміній, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза V-подібна 1004 D25 d8 h20.7 L56 90 градусів для гіпсокартону
Артикул:
Topfix 1004 D25 d8
В наявності
350,00 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20,7 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 56 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Гіпсокартон, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Кут при вершині фрези (градусів) | 90° |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |