Фреза Атака пальчикова пряма D8 h20 L51 d8
Артикул:
Атака 001080
В наявності
290,00 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Атака спіральна для врізання замків D14 h25 L130 d12 (1301214)
Артикул:
Ataka 1301214
В наявності
1956,52 ₴| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 130 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза Атака фальцева D25.4 h12.7 a6.35 L55 d8 / 151254
Артикул:
Атака 151254
В наявності
718,70 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25.4 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
Фреза Атака фальцева D38.1 h12.7 L70 a12.7 d12 / 152381
Артикул:
Атака 152381
В наявності
1081,74 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 70 мм |
| "Фреза" Глибина пазу (a) | 12,7 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
Фреза врізна пряма 26мм d12 L77 – Sekira 12-007-266
Артикул:
Sekira 12-007-266
В наявності
686,09 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 26 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 77 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Галтель 1012 D20 h40 d12 L120 Глобус
Артикул:
1012 D20 h40 L120
В наявності
884,78 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 10 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза галтель 25мм h40 L120 d12 / Globus 1012
Артикул:
Globus 1012 D25 h40
В наявності
1006,09 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 12,5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза галтель D25 B25 R14.5 d8 Sekira 18-012-147
Артикул:
Sekira 18-012-147
В наявності
608,70 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 70 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 14,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза галтель R32 h38 d12 L92 Sekira 22-012-320
Артикул:
Sekira 22-012-320
В наявності
869,57 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 92 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 32 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Галтель Глобус 1005 D8 h6,5 d6
Артикул:
Globus 1005 D8 h6,5 d6
В наявності
204,35 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 6,5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 45 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Галтельна 1012 D12 h30 d8 L65 Easy Tool
Артикул:
Easy Tool 1012 D12 d8
В наявності
340,87 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза галтельна R15 подовжена ГЛОБУС 1012 D30 h40 L120 d12
Артикул:
Globus 1012 D30 h40
В наявності
1278,26 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 30 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 15 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза галтельна ГЛОБУС 1012 D25 h30 d8
Артикул:
Globus 1012 D25 d8
В наявності
643,04 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Галтельна довга 1012 D12 h25 d6 Vatzo
Артикул:
Vatzo 1012 D12 h25 d6 L60
В наявності
430,43 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Галтельна з підшипником D31.8 L68 h14.3 R9.5 d12 / Атака 562318
Артикул:
Атака 562318
В наявності
956,52 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 31.8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 14 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 68 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Радіус (R) | 9,5 мм |
Фреза галтельная для чаш VATZO 2160 D24 d8 h10 z2 TL45 R8
Артикул:
Vatzo 2160 D24 h10 d8
В наявності
643,48 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 45 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Радіус (R) | 8 мм |
Фреза Глобус – 1003 D10 h30 d8 Пазова пряма
Артикул:
Globus 1003 D10 h30 d8
В наявності
195,65 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Глобус – 1003 D12 h30 d8 Пазова пряма
Артикул:
Globus 1003 D12 h30 d8
Під замовлення
217,39 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |