Конусна фреза Globus 1004 45° D14 H17 d8 v-подібна
Оцінено в 0 з 5
В наявності
250,00 ₴
Артикул:
Globus 1004 14 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 22,5° |
| "Фреза" Кут при вершині фрези (градусів) | 45° |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Копіювальне кільце з підшипником 60мм для декоративних фрез 12хвостовик
Оцінено в 0 з 5
В наявності
482,61 ₴
Кромкова радіусна фреза R7.9 D28.6 h16 L56 d8 Атака / 591286
Оцінено в 0 з 5
В наявності
793,48 ₴
Артикул:
Атака 591286
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 28.6 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 7,9 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 56 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Кромочна радіусна фреза з підшипником D38.1 h19 L70 R12.7 d12 / 592381
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1025,65 ₴
Артикул:
Атака 592381
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 19 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 12,7 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 70 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Набір фрез для поперечного пазу Атака / VM0701-8 6шт
Оцінено в 0 з 5
В наявності
3478,26 ₴
Артикул:
Атака VM0701-8
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6,4 мм, 8 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 68,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху, Знизу |
Напівстрижнева фреза 1014 D40 R12 d8 Глобус
Оцінено в 0 з 5
В наявності
764,09 ₴
Артикул:
1014 D40 R12 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 40 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 34 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 69 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Пазова пряма кінцева АТАКА Z2+1 16мм h38 L73 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
741,30 ₴
Артикул:
Атака 021160-1
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 73 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Пазова фреза Глобус 1000 D5 H17 d8 L48 Суцільно твердосплавна
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1286,09 ₴
Артикул:
Globus 1000 D5 h17 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 48 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, OSB, ДСП, Ламінат, ЛДСП, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
Підшипник 12.7×19.05×3.97 мм (R 1212 zz)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
120,00 ₴
Артикул:
Bearing 12,7x19,05x3,97
Підшипник 12×21×5 мм (6801 zz) для фрез
Оцінено в 0 з 5
В наявності
100,00 ₴
Артикул:
Bearing 12x21x5 6801 zz
Підшипник 12мм 4×12×4 мм (604 zz) для фрез
Оцінено в 0 з 5
В наявності
45,00 ₴
Артикул:
Bearing 4x12x4 604 ZZ
Підшипник 3×6×2.5 мм (MR 63 zz)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
40,00 ₴
Артикул:
Bearing 3x6x2.5 MR63 ZZ
Завантажити більше продуктів
Завантаження...