Підшипник для фрез 8x19x6 (698z)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
60,00 ₴шт
Артикул:
Bearing D19 h6 d8 (698z)
Підшипник для фрез 9.6мм x 4.7мм x 3мм R 166 zz
Оцінено в 0 з 5
В наявності
50,00 ₴
Артикул:
Bearing 4.7x9.6x3 R166ZZ
Свердло чашкове 26 мм L90 S10x60 CMT 512.260.11
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 512.260.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 26 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Сферична фреза 20мм R10 h19 L53 d8 Глобус 1010
Оцінено в 0 з 5
В наявності
434,78 ₴
Артикул:
Globus 1010 D20 R10
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 19 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Твердосплавна кінцева фреза Dormer Z3 D4 h30 L100 d4 AICrN S7154
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1262,63 ₴
Артикул:
D4 h30 L100 d4 S7154
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 4 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 3 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 100 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 4 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | Алюміній та сплави, Карбон, Композитні плити, АКП, Латунь, Метал, Мідь, Нержавейка, Текстоліт |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
Тримач під змінні диски CMT 924.120.10 12мм x8мм L67.5
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1161,62 ₴
Артикул:
CMT 924.120.10
Тримач під змінні фрези 8мм CMT 924.080.10
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1024,75 ₴
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 44 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Радіус (R) | 4,75 мм |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фігірейна горизонтальна фреза – Easy Tool (Globus) 2405 D60 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1059,13 ₴
Артикул:
Easy Tool 2405 D60 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 60 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 47 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фраза Globus погружна пазова – 1007 D14 h40 L130 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
543,48 ₴шт
Артикул:
Globus 1007 D14 d12 L130
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 130 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фраза погружна пазова – Easy Tool 1007 D14 h40 L120 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
500,00 ₴шт
Артикул:
Easy Tool 1007 D14 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза 10 мм каннелюр Глобус 1012 h25 z2 TL60 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
330,43 ₴
Артикул:
Globus 1012 D10 h25 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза 1005 пазова галтельна D16 h10 d8 мм R8 Z2 Глобус
Оцінено в 0 з 5
В наявності
252,17 ₴
Артикул:
Globus 1005 D16 h10 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 46 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 1005 пазова галтельна D18 h12 d8 мм R9 Z2 Глобус
Оцінено в 0 з 5
В наявності
260,87 ₴
Артикул:
Globus 1005 D18 h12 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 47 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 1005 пазова галтельна D40 h25 d12 мм R20 Z2 Easy Tool
Оцінено в 0 з 5
В наявності
673,91 ₴
Артикул:
Easy Tool 1005 D40 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 40 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 75 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза 1005 пазова галтельна для каннелюр D22 h14 d8 мм R11 Z2 Глобус
Оцінено в 0 з 5
В наявності
291,30 ₴
Артикул:
Globus 1005 D22 h14 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 14 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 49 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 1008 SLAB D50 h10 d8 L80 Vatzo Pro для вирівнювання плоских поверхонь і слебів
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1347,83 ₴
Артикул:
Vatzo Pro 1008 SLAB 50 MM d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 50 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 6 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 80 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 1012 D8 h25 d8 L65 Галтельна подовжена Easy Tool
Оцінено в 0 з 5
В наявності
282,61 ₴
Артикул:
Easy Tool 1012 D8
Фреза 1012 Globus 20мм h30 d8 L65 пазова галтельна
Оцінено в 0 з 5
В наявності
605,22 ₴
Артикул:
Globus 1012 D20 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Завантажити більше продуктів
Завантаження...