Фреза 1012 ГЛОБУС 14мм h25 L60 d8 пазова для каннелюр
Оцінено в 0 з 5
В наявності
391,30 ₴
Артикул:
Globus 1012 D14 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза 1013 D24 h24 d8 Глобус катушка
Оцінено в 0 з 5
В наявності
646,52 ₴
Артикул:
Globus 1013 D24 h24
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 24 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 67,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза 1014 Штап R14 D48 d12 ГЛОБУС
Оцінено в 0 з 5
В наявності
956,52 ₴
Артикул:
1014 D48 R14 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 48 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 28 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 74 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Радіус (R) | 14 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 1020 z2 D12 h30 L75 d8 пряма з нижнім підшипником
Оцінено в 0 з 5
В наявності
391,30 ₴
Артикул:
Globus 1020 D12 h30
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 75 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 1022 D50 h27 d12 для зняття фаски під 45° Easy Tool
Оцінено в 0 з 5
В наявності
717,39 ₴
Артикул:
Easy Tool 1022 D50 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 50 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 27 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 69 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза 10мм Атака пазова пряма Z2+1 D10 h20 L54 d8 / 021100
Оцінено в 0 з 5
В наявності
412,17 ₴
Артикул:
Атака 021100
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 10мм для кромочного фрезера галтельна ГЛОБУС 1005 h6 d6
Оцінено в 0 з 5
В наявності
200,00 ₴
Артикул:
1005 D10 h6 d6
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 6 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 42,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 10мм для отвірів VATZO 1011 h18 z2 TL53 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
317,39 ₴
Артикул:
Vatzo 1011 D10 h18 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 18 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Пластик, Тверда деревина, Фанера |
Фреза 10мм пазова погружна VATZO 1007 d8 h20 z2 TL55
Оцінено в 0 з 5
В наявності
345,65 ₴
Артикул:
Vatzo 1007 D10 h20 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза 10мм подовжена пряма VATZO h30 1007 d8 z2 TL90
Оцінено в 0 з 5
В наявності
354,78 ₴
Артикул:
Vatzo 1007 D10 h30 L90
Фреза 12мм h40 L120 d12 Sekira погружна для шаблонів дверної фурнітури
Оцінено в 0 з 5
В наявності
500,00 ₴шт
Артикул:
Sekira 12-007-120
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза 12мм h70 L110 d12 Пазова пряма CMT 912.623.11
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 912.623.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 70 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 110 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 12мм Makita 733236A3 h30 d12 пазова пряма
Оцінено в 0 з 5
В наявності
550,00 ₴
Артикул:
Makita 733236-3
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 63 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза 12мм z2+1 L90 d8 – Sekira Industry під шаблон
Оцінено в 0 з 5
Під замовлення
500,00 ₴
Артикул:
Sekira Industry 307-123-08i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Карбід вольфраму |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 12мм Атака h20 L51 d8 пазова пряма (001120)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
349,57 ₴
Артикул:
Атака 001120
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 12мм Атака Z2+1 h38 L73 d8 з підрізкою під дверну фурнітуру
Оцінено в 0 з 5
Під замовлення
869,57 ₴
Артикул:
Ataka 021120-1
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 73 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Алюміній, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 12мм Глобус 1003 h30 L65 d6 Пазова пряма
Оцінено в 0 з 5
В наявності
217,39 ₴шт
Артикул:
Globus 1003 D12 h30 d6
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза 12мм коротка занурювальна 1007 h12 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
260,87 ₴
Артикул:
1007 D12 h12 L47
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 47 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Завантажити більше продуктів
Завантаження...