Фреза 12мм ласточкін хвіст – Глобус 1006 h12 d8
Артикул:
Globus 1006 D12 d8
В наявності
217,39 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 52 мм |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 8° |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза 12мм півкругла пряма подовжена Easy Tool h30 L100 d8
Артикул:
1012 D12 h30 L100
В наявності
369,57 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 100 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза 12мм Спіральна пазова – Easy Tool L130 d12 h30
Артикул:
Easy Tool Spiral 12 L130 d12
В наявності
Оригінальна ціна: 750,00 ₴.700,00 ₴Поточна ціна: 700,00 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 130 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 12мм сфера подовжена Easy Tool 1012 h40 L120 d12
Артикул:
Easy Tool 1012 D12 h40
В наявності
521,74 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза 14 мм Глобус – 1007 h30 L90 d8 погружная прямая
Артикул:
Globus 1007 14 L90 d8
В наявності
359,57 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 14 мм для вибірки чверті з підшипником – D33 z2 d8 a10 Topfix
Артикул:
Topfix 11014
В наявності
426,09 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 14 мм |
| "Фреза" Глибина пазу (a) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза 14мм Ластівчин хвіст по дереву h14 d8 Topfix 29014
Артикул:
Topfix 29014 D14 (1006 Globus)
В наявності
Оригінальна ціна: 230,00 ₴.210,00 ₴Поточна ціна: 210,00 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 14° |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 14 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
Фреза 14мм Спіральна пазова для врізки замків та пазів – Easy Tool L130 d12 h30
Артикул:
Easy Tool Spiral 14 L130 d12
В наявності
Оригінальна ціна: 920,00 ₴.880,00 ₴Поточна ціна: 880,00 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 130 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 15мм h20 L60 d8 для пазу LED профіля CMT 174.150.11
Артикул:
CMT 174.150.11
В наявності
Оригінальна ціна: 1755,05 ₴.1515,15 ₴Поточна ціна: 1515,15 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 15 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 15мм з підрізкою пряма Z2+1 h20 L54 d8 Атака / 021150
Артикул:
Атака 021150
В наявності
383,04 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 15 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 15мм Спіральна для врізки замків та пазів – Easy Tool L130 d12 h30
Артикул:
Easy Tool Spiral 15 L130 d12
В наявності
Оригінальна ціна: 950,00 ₴.900,00 ₴Поточна ціна: 900,00 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 15 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 130 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 16 мм для чверті з підшипником – D33 z2 d8 a10 Topfix
Артикул:
Topfix 11016
В наявності
456,52 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Глибина пазу (a) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза 16 мм Форстнера ГЛОБУС 1011 h18 d8
Артикул:
Globus 1011 D16 d8
В наявності
282,61 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 18 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 16мм h20 z2+1 L70 d8 — Sekira Industry пазова пряма
Артикул:
Sekira Industry 307-162-08i
В наявності
500,00 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 70 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, OSB, ДВП, ДСП, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 16мм для врізки замків – Sekira 12-007-160 h40 L120 d12
Артикул:
Sekira 12-007-160
В наявності
557,83 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 16мм Ластівчин хвіст по дереву h16 d8 Кут 14° Topfix
Артикул:
Topfix 1006 D16 d8
В наявності
276,09 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53 мм |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 14° |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза 16мм пряма пазова Z2+1 h20 L54 d8 Атака / 021160
Артикул:
Атака 021160
Під замовлення
434,78 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 18 мм пазова пряма Атака під планку замка Z2+1 h20 d8 L50
Артикул:
Атака 021180
В наявності
430,43 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 50 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |