Фреза Глобус пазова пряма – 1001 D5 h12 d6 z1
Оцінено в 0 з 5
В наявності
195,65 ₴шт
Артикул:
Globus 1001 D5 h12 d6
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 1 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пазова 4мм для кромочника ГЛОБУС 1001 z1 h12 d6
Оцінено в 0 з 5
В наявності
195,65 ₴
Артикул:
1001 D4 h12 d6
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 4 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пазова пряма Атака 6мм h16 L62 d12 / 002060
Оцінено в 0 з 5
В наявності
309,57 ₴
Артикул:
Атака 002060
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 6 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 62 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пальчикова 12мм h20 L62 d12 / 002120 Атака
Оцінено в 0 з 5
В наявності
349,57 ₴
Артикул:
Атака 002120
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 62 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пальчикова 3мм ГЛОБУС 1001 z1 h12 d6
Оцінено в 0 з 5
В наявності
195,65 ₴
Артикул:
1001 D3 h12 d6
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 3 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пальчикова з підрізкою Easy Tool 1002v2 D22 h20 d8 z2+1
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
D22 h20 d8 z2+1
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 52 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, OSB, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Easy Tool пазова пряма з підрізкою – 1002v2 D18 h20 d8 z2+1
Оцінено в 0 з 5
Немає в наявності
478,26 ₴
Артикул:
1002v2 D18 h20 d8 z2+1
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 52 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, OSB, ДВП, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Globus 1003 пазова пряма D16 h40 d12
Оцінено в 0 з 5
Немає в наявності
356,52 ₴
Артикул:
Globus 1003 D16 h40 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 75 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
Фреза Глобус 1002 D30 h25 d8 z2 Пазова пряма
Оцінено в 0 з 5
Немає в наявності
652,17 ₴шт
Артикул:
Globus 1002 D30 h25 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 30 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 61,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |