Фреза 8мм спіральна D8 h32 L80 d8 Z2 ACUTE
Артикул:
V201.080.032.080
В наявності
1262,63 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 32 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 80 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, ПВХ, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
Фреза 8мм спіральна d8 h42 L90 CMT 191.082.11
Артикул:
CMT 191.082.11
В наявності
1767,68 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 42 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДВП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
Фреза Easy Tool 1007 D15 h40 L120 d12 для врізки дверних замків
Артикул:
Easy Tool 1007 D15 d12
В наявності
500,00 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 15 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза ITATOOLS Спіральна 4мм h12 L60 d8 Z2
Артикул:
191.04.015.060.08R
В наявності
1111,11 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 4 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 15 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
Фреза Topfix погружна з підрізкою 14мм h30 d8 Z2+1 L125
Артикул:
Topfix 07014
В наявності
490,00 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, OSB, Алюміній, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза VATZO 1007 D9 d8 h20 z2 TL55 пазова погружна
Артикул:
Vatzo 1007 D9 h20
В наявності
343,48 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 9 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза Атака 021120 пазова пряма Z2+1 D12 h20 L54 d8
Артикул:
Атака 021120
В наявності
429,57 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Атака 20мм Z2+1 h20 L54 d8 / 021200 пазова пряма
Артикул:
Атака 021200
В наявності
565,22 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Атака 8мм h20 L54 d8 Z2 / 031080 присадочна та пазова
Артикул:
Атака 031080
В наявності
339,57 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Атака D18 h20 L65 d12 Z2+1 (022180) пальчикова пряма
Артикул:
Атака 022180
В наявності
434,78 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Атака Z2+1 D14 h20 L54 d8 / 021140 пазова пряма з підрізкою
Артикул:
Атака 021140
В наявності
367,39 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Алюміній та сплави, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Атака пазова пряма Z2+1 D10мм h38 L73 d8 (021100-3)
Артикул:
Атака 021100-3
В наявності
642,61 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 73 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
Фреза Атака пазова пряма Z2+1 D14 h38 L73 d8
Артикул:
Атака 021140-3
В наявності
636,96 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 73 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза Атака пазова пряма Z2+1 D18 h38 L73 d8
Артикул:
Атака 021180-3
В наявності
810,00 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 73 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза Атака пазова пряма погружна Z2 D6 h16 L49 d8
Артикул:
Ataka 031060
В наявності
311,74 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 6 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 49 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, OSB, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза Атака спіральна для врізання замків D14 h25 L130 d12 (1301214)
Артикул:
Ataka 1301214
В наявності
1956,52 ₴| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 130 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза врізна пряма 26мм d12 L77 – Sekira 12-007-266
Артикул:
Sekira 12-007-266
В наявності
686,09 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 26 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 77 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Глобус 1007 24мм врізна для дверних петель прихованого монтажу
Артикул:
Globus 1007 24 d8
В наявності
596,52 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |