Фреза ГЛОБУС 1007 D40 L56 h16 d12 прохідна пазова
Оцінено в 0 з 5
В наявності
928,26 ₴
Артикул:
Globus 1007 D40 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 40 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 56 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для врізки замків VATZO 1007 SLS D16 d12 h30 z2 TL170 PRO
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1652,17 ₴
Артикул:
Vatzo 1007 SLS D16 L170 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 170 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза для прихованих петель 23мм – 1007 Easy Tool h16 d8 L66
Оцінено в 0 з 5
В наявності
595,65 ₴
Артикул:
Easy Tool 1007 D23 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 23 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для прихованих петель 23мм d12 – Sekira 12-007-230
Оцінено в 0 з 5
В наявності
596,52 ₴
Артикул:
Sekira 12-007-230
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 23 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 77 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пазова 28мм врізна Sekira 12-007-280
Оцінено в 0 з 5
В наявності
692,17 ₴
Артикул:
Sekira 12-007-280
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 28 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 76 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пазова занурювальна 1007 D12 d8 h30 z2 TL90 VATZO
Оцінено в 0 з 5
В наявності
372,17 ₴
Артикул:
Vatzo 1007 D12 h30 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | OSB, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза пазова пряма VATZO 1007 D11 d8 h20 z2 TL55
Оцінено в 0 з 5
В наявності
363,48 ₴
Артикул:
Vatzo 1007 D11 h20 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 11 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза пазова пряма VATZO 1007 D13 d8 h20 z2 TL55
Оцінено в 0 з 5
В наявності
372,17 ₴
Артикул:
Vatzo 1007 D13 h20 d8
Фреза пазова пряма Z2+1 D20 h38 L73 d8 Атака
Оцінено в 0 з 5
В наявності
891,30 ₴
Артикул:
Атака 021200-3
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 73 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза пазова пряма Атака D12 d12 L82 h38 з підрізувачем
Оцінено в 0 з 5
В наявності
741,30 ₴
Артикул:
Атака 022120b-3
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 82 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, OSB, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза під приховані петлі 30мм Z2+1 h30 d12 L90 – Sekira Industry
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1081,74 ₴
Артикул:
Sekira Industry 307-303-12i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 30 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, OSB, ДВП, ДСП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Пластик, Тверда деревина |
Фреза погружна Easy Tool 1007 D24 h16 d12 L76 для прихованих петель
Оцінено в 0 з 5
В наявності
608,70 ₴
Артикул:
Easy Tool 1007 D24 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 76 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза погружна Easy Tool 1007 D24 h16 d8 L66 для прихованих петель
Оцінено в 0 з 5
В наявності
565,22 ₴
Артикул:
Easy Tool 1007 D24 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза погружна з підрізкою 14мм Z2+1 L135 Topfix 07014-12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
592,00 ₴
Артикул:
Topfix 07014-12
Фреза погружна пряма 25мм – Easy Tool 1007 h16 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
586,96 ₴
Артикул:
Easy Tool 1007 25 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза погружна пряма 25мм d12 L77 – Sekira 12-007-256
Оцінено в 0 з 5
В наявності
673,48 ₴
Артикул:
Sekira 12-007-256
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 77 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза погружна пряма 32мм – Глобус 1007 h20 L60 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
739,13 ₴
Артикул:
Глобус 1007 32 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 32 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза прохідна пазова пряма D40 h16 L56 d12 Topfix
Оцінено в 0 з 5
В наявності
913,04 ₴
Артикул:
Topfix 30040
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 40 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 56 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Завантажити більше продуктів
Завантаження...