Фреза прохідна пазова пряма D50 h16 L56 d12 Topfix
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1173,91 ₴
Артикул:
Topfix 30050
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 50 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 56 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза спіральна для врізки замків 16мм L130 – Sekira Industry 307-168-12i
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1107,83 ₴
Артикул:
Sekira Industry 307-168-12i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 81 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 130 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза стружколом D8 h42 d8 z3 L90 CMT 195.082.11
Оцінено в 0 з 5
В наявності
2020,20 ₴
Артикул:
CMT 195.082.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 3 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 42 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДВП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |