Фреза R30 Глобус 1017 D73 h37 d12 для заокруглень
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1482,61 ₴
Артикул:
Globus 1017 R30 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 73 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R4.8 Атака радіусна D22.2 h11.1 L54 d8 / 591222 кромкова
Оцінено в 0 з 5
В наявності
756,09 ₴
Артикул:
Атака 591222
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22.2 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 11,1 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4.8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R40 радіусна для ручного фрезера Sekira 22-019-400
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
Sekira 22-019-400
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 92.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 98 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R6.35 кромкова для радіуса D25.5 h13.5 L54.5 d8 / Атака 591255
Оцінено в 0 з 5
В наявності
678,70 ₴
Артикул:
Атака 591255
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 13,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6,35 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R9.5 кромкова радіусна D31.8 h16.6 L67 хвостовик 12мм Атака / 592318
Оцінено в 0 з 5
В наявності
891,74 ₴
Артикул:
Атака 592318
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 31.8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16,6 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 9,5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 67 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Sekira industry 019-040-18i D20.7 R4 h7 d8 кромкова
Оцінено в 0 з 5
В наявності
460,87 ₴
Артикул:
019-040-18i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Sekira Industry D22.7 R5 h9 d8 для закруглення кромки
Оцінено в 0 з 5
В наявності
500,00 ₴
Артикул:
019-050-18i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 9 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Sekira Industry радіусна R12 D36.7 h18 d8 / 019-120-18i
Оцінено в 0 з 5
В наявності
752,17 ₴
Артикул:
019-120-18i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 36.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 18 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 64 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Sekira R2 для мебельної кромки Sekira Industry D12 6мм хвостовик
Оцінено в 0 з 5
В наявності
416,09 ₴
Артикул:
019-020-16
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 6 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 2 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Галтельна з підшипником D31.8 L68 h14.3 R9.5 d12 / Атака 562318
Оцінено в 0 з 5
В наявності
956,52 ₴
Артикул:
Атака 562318
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 31.8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 14 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 68 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Радіус (R) | 9,5 мм |
Фреза для закруглення кромки радіус 6 мм D24.7 R6 h10 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
543,48 ₴
Артикул:
019-060-18i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для заокреглення кромки радіус 8мм D24 d6 Sekira Industry 019-080-16i
Оцінено в 0 з 5
В наявності
543,48 ₴
Артикул:
019-080-16i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 11 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для заокруглення R5 Sekira D18 h10 d6 (1017)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
316,52 ₴
Артикул:
Sekira 16-019-050
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для заокруглення R5 Sekira D22.7 h9 d8 R5
Оцінено в 0 з 5
В наявності
291,30 ₴
Артикул:
Sekira 019-050-18
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 9 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для заокруглення крайок R12.7 мм D38.1 h19 L60 d8 Атака / 591381
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1002,61 ₴
Артикул:
Атака 591381
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 19 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 12,7 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для штапіка R6 D30 h12 L55 d8 Sekira 08-036-060 / 1014
Оцінено в 0 з 5
В наявності
478,26 ₴
Артикул:
Sekira 08-036-060
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 30 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза кромкова D31.8 h16.6 L57 R9.5 d8 / Атака 591318
Оцінено в 0 з 5
В наявності
840,87 ₴
Артикул:
Атака 591318
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 31.8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16,6 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 9,5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза кромкова галтельна Атака D25.5 d12 L65 h12.7 R6.35 / 562255
Оцінено в 0 з 5
В наявності
876,96 ₴
Артикул:
Атака 562255
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
Завантажити більше продуктів
Завантаження...