Фреза кромкова радіус 6мм D20 d6 Sekira Industry 019-060-16i
Оцінено в 0 з 5
В наявності
500,00 ₴
Артикул:
019-060-16i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 9 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза кромочна CMT R3 пологий радіус D18.7 l12.7 L53 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 938.187.11 J
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 3 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіус 1 мм Глобус 1017 D12 h5 d6 R1
Оцінено в 0 з 5
В наявності
274,78 ₴
Артикул:
Globus 1017 R1 d6
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 48 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 1 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіус 25мм Vatzo 1017 D63 h32 d12 R25
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1100,00 ₴
Артикул:
Vatzo 1017 R25 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 63 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 32 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 80 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 25 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіус 4 мм Глобус 1017 D18 h8 d6 R4
Оцінено в 0 з 5
В наявності
275,65 ₴
Артикул:
Globus 1017 R4 d6
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 50,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіус 5мм Vatzo 1017 D20 h10 d8 R5
Оцінено в 0 з 5
В наявності
378,26 ₴
Артикул:
Vatzo 1017 R5 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53,6 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіус 8мм Sekira Industry D28.7 R8 h12 d8 кромкова
Оцінено в 0 з 5
В наявності
630,43 ₴
Артикул:
019-080-18i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 28.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіус R2 мм для кромки Sekira D12 h5 d6 R2
Оцінено в 0 з 5
В наявності
274,78 ₴
Артикул:
Sekira 16-019-020
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 45,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 2 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіусна 10мм для закруглення кромки D28 R10 d6 Sekira Industry
Оцінено в 0 з 5
В наявності
630,43 ₴
Артикул:
019-100-16i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 28 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 14 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 10 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіусна 10мм півкруг D32.7 R10 h15 d8 Sekira Industry
Оцінено в 0 з 5
В наявності
717,39 ₴
Артикул:
019-100-18i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 32.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 15 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Радіусна R10 D32.7 h16 d8 – Sekira 18-019-100
Оцінено в 0 з 5
В наявності
400,00 ₴
Артикул:
Sekira-18-019-100
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 36.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 61 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Радіус (R) | 10 мм |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Радіусна R12 D36.7 h17 d8 – Sekira 18-019-120
Оцінено в 0 з 5
В наявності
416,09 ₴
Артикул:
Sekira-18-019-120
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 36.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 62 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Радіус (R) | 12 мм |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Радіусна R14 D40.7 h20.5 d8 – Sekira 18-019-140
Оцінено в 0 з 5
В наявності
532,17 ₴
Артикул:
Sekira-18-019-140
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 40.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 14 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Радіусна R15 D42.7 h21 d8 – Sekira 18-019-150
Оцінено в 0 з 5
В наявності
532,17 ₴
Артикул:
Sekira-18-019-150
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 42.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Радіус (R) | 15 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 21 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіусна для закруглення R4 D16 d6 Sekira Industry 019-040-16i
Оцінено в 0 з 5
В наявності
421,74 ₴
Артикул:
019-040-16i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 8 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіусна для кромки R3 D18.7 h6 d8 Sekira Industry
Оцінено в 0 з 5
В наявності
416,09 ₴
Артикул:
019-030-18i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 6 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 3 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 52 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіусна кромкова D16.7 R2 h5 d8 Sekira Industry
Оцінено в 0 з 5
В наявності
416,09 ₴
Артикул:
019-020-18i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 2 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза радіусна кромкова для закруглення D18 R5 d6 Sekira Industry 019-050-16i
Оцінено в 0 з 5
В наявності
460,87 ₴
Артикул:
019-050-16i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |