Диск 254мм х30 Bosch Standard x2.2/1.6×24z для швидкого різу
Артикул:
Bosch 2608842237
В наявності
Оригінальна ціна: 1666,67 ₴.1515,15 ₴Поточна ціна: 1515,15 ₴.| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
Диск CMT 165мм x30x1.7x24Z 271 ITK PLUS для ручних пил Hitachi
Артикул:
CMT 271.165.24M
В наявності
1585,86 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск CMT 200мм x30x1.8x36Z Універсальний різ тонкий пропил
Артикул:
CMT 271.200.36M
В наявності
1801,01 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7600 |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск CMT 210мм x30x1.8 36Z ITK PLUS для універсального різу
Артикул:
CMT 271.210.36M
В наявності
1982,32 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 210 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7300 |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Ручний електроінструмент, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Пропил | Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
Диск CMT 235мм x30x2.4 36Z ITK PLUS для універсального різу
Артикул:
CMT 271.235.36M
В наявності
2901,01 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 235 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6400 |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск CMT 271.160.24H 160мм x20x1.7 24Z ITK PLUS для повздовжнього різу
Артикул:
CMT 271.160.24H
В наявності
1139,90 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск CMT 271.184.24M 184мм x30x1.7x24Z ITK PLUS Тонкий
Артикул:
CMT 271.184.24M
В наявності
1423,23 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 184 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 20° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 8000 |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск CMT 271.190.24M – 190мм x30x1.7x24Z швидкий розпил деревини
Артикул:
CMT 271.190.24M
В наявності
1535,86 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 190 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 20° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск CMT 271.210.24M – 210 мм x30x1.8x24Z швидкий розпил деревини
Артикул:
CMT 271.210.24M
В наявності
2355,05 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 210 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 20° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск CMT 305мм x30x2.4 48Z ITK PLUS для торцовки по дереву
Артикул:
CMT 271.305.48M
В наявності
5778,28 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 305 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6400 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск Dimar 350мм x30x2.09/1.6 Z108 ATB по дереву тонкий пропил
Артикул:
Dimar MFWD 350 108Z
В наявності
Оригінальна ціна: 5217,39 ₴.4347,83 ₴Поточна ціна: 4347,83 ₴.| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 350 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Ізраїль |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
Диск по HPL 160ММ х20×2.2/1.6x48Z Freud FR06H001H
Артикул:
Freud FR06H001H
В наявності
3080,81 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Призначення | HPL, Ламинат, ЛДСП |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
Пила CMT D250 d30 Z16 K2.8/1.8 для будівельної деревини
Артикул:
CMT 286.016.10M
В наявності
2637,37 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 16 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Для будівельників, З обмежувачем подачі |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6500 |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пильний диск 216мм для торцівки 60 зубів 30мм посадка / Topfix
Артикул:
Topfix 216 mm x30x60z
В наявності
600,00 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пильний диск 250мм для повздовжнього пропилу посадка 32мм 24 зуби
Артикул:
Topfix 250 mm x32x24z
В наявності
620,00 ₴| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |