Пильний диск 250мм для універсального різу 32 посадка 40Z Topfix
Оцінено в 0 з 5
В наявності
670,00 ₴
Артикул:
Topfix 250 mm x32x40z
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 40 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пильний диск 250мм для чистого пропилу 32 посадка 60 зубів Topfix
Оцінено в 0 з 5
В наявності
700,00 ₴
Артикул:
Topfix 250 mm x32x60z
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пильний диск 254 мм для торцювальних пил посадка 30мм 60 зубів Topfix
Оцінено в 0 з 5
В наявності
850,00 ₴
Артикул:
Topfix 254 mm x30x60z
Пильний диск 260мм x30 48Z Універсальний – CMT 285.048.11M
Оцінено в 0 з 5
В наявності
5782,32 ₴
Артикул:
CMT 285.048.11M
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 260 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6500 |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Торцювальні пили |
Пильний диск 300мм 32 посадка для повздовжнього пропилу 24 зуби Topfix
Оцінено в 0 з 5
В наявності
920,00 ₴
Артикул:
Topfix 300 mm x32x24z
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 3,0 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 5000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пильний диск 300мм 32 посадка для універсального пропилу 32 зуби Topfix
Оцінено в 0 з 5
В наявності
950,00 ₴
Артикул:
Topfix 300 mm x32x32z
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 32 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 3,0 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 5000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пильний диск CMT 294.060.10M – 254мм x30x2,4×1,8 для чистого різу
Оцінено в 0 з 5
В наявності
5982,83 ₴
Артикул:
CMT 294.060.10M
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 15° |
Пильний диск Topfix 160мм x32 /2.0 24z для швидкого різу
Оцінено в 0 з 5
В наявності
280,00 ₴
Артикул:
Topfix 160 mm x32x24z
Пильний диск Topfix 160мм x32 /2.0 36z універсальний пропил
Оцінено в 0 з 5
В наявності
300,00 ₴
Артикул:
Topfix 160 mm x32x36z
Пильний диск Topfix 180мм x32 /2.0 36z універсальний пропил
Оцінено в 0 з 5
В наявності
350,00 ₴
Артикул:
Topfix 180 mm x32x36z
Пильний диск Topfix 200мм x30x2.2x36z чистий різ
Оцінено в 0 з 5
В наявності
380,00 ₴
Артикул:
Topfix 200 mm x30x36z
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
Пильний диск Topfix 200мм x32 /2.2 24z швидкий різ
Оцінено в 0 з 5
В наявності
350,00 ₴
Артикул:
Topfix 200 mm x32x24z
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Країна виробник | |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пильний диск Topfix 200мм x32x2.2x36z універсальний пропил
Оцінено в 0 з 5
В наявності
380,00 ₴
Артикул:
Topfix 200 mm x32x36z
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пильний диск Topfix 254мм 2.8x30x80 чистий різ для торцювання
Оцінено в 0 з 5
В наявності
920,00 ₴
Артикул:
Topfix 254 mm x30x80z
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пильний диск для композитних матеріалів 210мм 3.0×30 TCG 80z ДСП Алюміній
Оцінено в 0 з 5
В наявності
950,00 ₴
Артикул:
Topfix 210 mm x30x80z
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 210 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 3,0 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пильний диск для погружної пили 160 мм Freud FR06002H x20x2.2/1.6 48Z Ламінат
Оцінено в 0 з 5
В наявності
3045,45 ₴
Артикул:
FR06L002H
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Обладнання | Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
Пильний диск для торцівки 216мм 40 зубів 30мм посадка Topfix
Оцінено в 0 з 5
В наявності
550,00 ₴
Артикул:
Topfix 216 mm x30x40z
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 40 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пильний диск для чистого пропилу 210мм внутрішній 30мм 60z Topfix
Оцінено в 0 з 5
В наявності
520,00 ₴
Артикул:
Topfix 210 mm x30x60z
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 210 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Китай |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Завантажити більше продуктів
Завантаження...