Пильний диск Topfix 200мм x30x2.2x36z чистий різ
Оцінено в 0 з 5
В наявності
380,00 ₴
Артикул:
Topfix 200 mm x30x36z
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
Пильний диск Topfix 200мм x32x2.2x36z універсальний пропил
Оцінено в 0 з 5
В наявності
380,00 ₴
Артикул:
Topfix 200 mm x32x36z
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пильний диск для погружної пили 160 мм Freud FR06002H x20x2.2/1.6 48Z Ламінат
Оцінено в 0 з 5
В наявності
3045,45 ₴
Артикул:
FR06L002H
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Обладнання | Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
Пильний диск для торцівки 216мм 40 зубів 30мм посадка Topfix
Оцінено в 0 з 5
В наявності
550,00 ₴
Артикул:
Topfix 216 mm x30x40z
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 40 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пильний диск по дереву CMT 250x30x2,4x50z (272.250.50M) Комбінований
Оцінено в 0 з 5
В наявності
3484,85 ₴
Артикул:
CMT 272.250.50M
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 50 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній, Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Форма зубів | FTG + ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Пиляльний диск 165 мм x30x2.6×1.6 36Z Bosch Expert for Wood
Оцінено в 0 з 5
В наявності
2200,00 ₴
Артикул:
Bosch 2608644026
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 11500 |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Чистий різ |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній, Поперечний, Універсальний |
Пиляльний диск 254 на торцівку Bosch Standart x2.2х30 48Z тонкий пропил
Оцінено в 0 з 5
В наявності
2020,20 ₴
Артикул:
Bosch 2608842239
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
Пиляльний диск Freud 160 мм x20x1.8/1.2 48Z ATB -5° NEG Laminated
Оцінено в 0 з 5
В наявності
2787,88 ₴
Артикул:
FR06L003HC
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, По дереву |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 8500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |