Фреза 20мм V-подібна 60° h17 d8 Sekira 08-005-206 (1004)
304,35 ₴
SEKIRA 08-005-206 (1004) — V‑подібна кінцева фреза (D20 мм, 60°, h17 мм, хвостовик 8 мм), призначена для вибірки v пазів, каннелюр та декоративних елементів у деревині та плитних матеріалах. Оснащена твердосплавними ріжучими пластинами, забезпечує чистий і точний різ, ідеально підходить для столярних та меблевих робіт
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 56 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 30° |
| "Фреза" Кут при вершині фрези (градусів) | 60° |
SEKIRA 08-005-206 (Аналог 1004 по Глобусу) — це V‑подібна кінцева фреза з діаметром 20 мм, кутом 60°, робочою висотою 17 мм та хвостовиком 8 мм. Вона призначена для вибірки пазів, декоративних канавок і фасонних елементів у деревині та плитних матеріалах. Завдяки V‑подібній геометрії забезпечує чіткі та акуратні лінії.
Основні характеристики
Бренд: SEKIRA
Артикул: 08-005-206 (1004)
Тип: V‑подібна кінцева фреза
Діаметр ріжучої частини (D): 20 мм
Кут: 60°
Кут: при знятті бокової фаски 30°
Робоча висота (h): 17 мм
Загальна довжина (L): 56 мм
Хвостовик (d): 8 мм
Матеріал: інструментальна сталь + твердосплавні ріжучі пластини
Призначення: дерево, фанера, МДФ, ДСП
Вибірка та гравіювання V‑подібних пазів у декоративних деталях.
Створення розшивки та фасонних елементів у меблевому виробництві.
Столярні роботи — оздоблення фасадів, панелей, лиштв.
Гравіювання та декоративне різьблення по деревині.
Робота з ручним фрезером, та ЧПК станками.
Sekira
Бренд якісного розхідного інструменту, що пропонує надійні фрези для обробки деревини, МДФ, ДСП та фанери за доступною ціною. Фрези Sekira виготовляються зі зносостійкої сталі з твердосплавними напайками, мають стандартні розміри та сумісні з більшістю ручних і ЧПУ фрезерів.Супутні товари
Конічна фреза для розшивки Глобус 1004 60° D15 h13 d8
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 15 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 13 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51,5 мм |
| "Фреза" Кут при вершині фрези (градусів) | 60° |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 30° |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза V-подібна 90° D12.7 h12.7 L45 d12 / Атака 112127
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 45 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, Алюміній, Алюміній та сплави, ДВП, Композитні плити, АКП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза ГЛОБУС 1004 D40 h14 120º v-подібна конусна
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 40 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 14 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 49 мм |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 60° |
| "Фреза" Кут при вершині фрези (градусів) | 120° |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Гіпсокартон, М’яка деревина, Пластик, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Глобус V-подібна 1004 D10 h10 d6 90°
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Кут при вершині фрези (градусів) | 90° |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Глобус V-подібна 1004 D12 h12 d6 90°
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Кут при вершині фрези (градусів) | 90° |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для розшивки Глобус 1004 60° D13 h11 d6
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 13 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 11 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Кут при вершині фрези (градусів) | 60° |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 30° |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза конусна V-подібна 90° D9.5 h12.7 L45 d8 / Атака 111095
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 9.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 45 мм |
| "Фреза" Кут при вершині фрези (градусів) | 90° |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, OSB, Алюміній, ДСП, Композитні плити, АКП, Тверда деревина, Фанера |
Фреза пазова V-подібна VATZO 1004 D40 d8 h20 z2 TL60 105°
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 40 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Кут при вершині фрези (градусів) |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.