Sekira 12-007-327 – Фреза погружна пряма 32мм L91 d12
801,30 ₴
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 32 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 91 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Додайте 2500,00 ₴ до кошика та отримайте безкоштовну доставку!
17
відвідувачів зараз дивляться цей продукт!
Артикул:
Sekira 12-007-327
Категорії: Пазові прямі погружні фрези, Фреза для вирівнювання поверхності
Бренд: Sekira
Опис
Sekira 12-007-327 — пазова фреза для точного фрезеруванняЦе кінцева пальчикова фреза, яка ідеально підходить для створення пазів, вибірки чверті та інших видів обробки деревини. Вона сумісна з ручними фрезерними машинами та верстатами з відповідними патронами.
Діаметр робочої частини: 32 мм
Висота робочої частини: 16 мм
Діаметр хвостовика: 12 мм (циліндричний)
Довжина хвостовика: 75 мм
Загальна довжина фрези: 91 мм
Кількість ріжучих граней: 2
Матеріал ріжучої частини: Твердий сплав
Тип лез: Напайні
Наявність торцевого зуба: Так
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Sekira 12-007-327 – Фреза погружна пряма 32мм L91 d12” Скасувати коментар
Про автора Sekira
Sekira
Бренд якісного розхідного інструменту, що пропонує надійні фрези для обробки деревини, МДФ, ДСП та фанери за доступною ціною. Фрези Sekira виготовляються зі зносостійкої сталі з твердосплавними напайками, мають стандартні розміри та сумісні з більшістю ручних і ЧПУ фрезерів.Супутні товари
Фраза Globus погружна пазова – 1007 D14 h40 L130 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
543,48 ₴шт
Артикул:
Globus 1007 D14 d12 L130
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 130 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза 18мм Глобус – 1007 h30 L90 d8 погружна пряма
Оцінено в 0 з 5
В наявності
457,83 ₴
Артикул:
Globus 1007 18 L90 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 20мм Глобус – 1007 h30 L90 d8 погружна пряма
Оцінено в 0 з 5
В наявності
570,43 ₴
Артикул:
Globus 1007 20 L90 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 8 мм Глобус – 1007 h30 L95 d8 погружна пряма
Оцінено в 0 з 5
В наявності
295,65 ₴
Артикул:
Globus 1007 8 L95 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 95 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Easy Tool 1007 D15 h40 L120 d12 для врізки дверних замків
Оцінено в 0 з 5
В наявності
500,00 ₴шт
Артикул:
Easy Tool 1007 D15 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 15 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза погружна Easy Tool 1007 D24 h16 d12 L76 для прихованих петель
Оцінено в 0 з 5
В наявності
608,70 ₴
Артикул:
Easy Tool 1007 D24 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 76 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза погружна Easy Tool 1007 D24 h16 d8 L66 для прихованих петель
Оцінено в 0 з 5
В наявності
565,22 ₴
Артикул:
Easy Tool 1007 D24 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза спіральна для врізки замків 16мм L130 – Sekira Industry 307-168-12i
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1107,83 ₴
Артикул:
Sekira Industry 307-168-12i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 81 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 130 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.