Sekira 12-007-327 – Фреза погружна пряма 32мм L91 d12
801,30 ₴
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 32 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 91 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Додайте 2500,00 ₴ до кошика та отримайте безкоштовну доставку!
11
відвідувачів зараз дивляться цей продукт!
Артикул:
Sekira 12-007-327
Категорії: Пазові прямі погружні фрези, Фреза для вирівнювання поверхності
Бренд: Sekira
Опис
Sekira 12-007-327 — пазова фреза для точного фрезеруванняЦе кінцева пальчикова фреза, яка ідеально підходить для створення пазів, вибірки чверті та інших видів обробки деревини. Вона сумісна з ручними фрезерними машинами та верстатами з відповідними патронами.
Діаметр робочої частини: 32 мм
Висота робочої частини: 16 мм
Діаметр хвостовика: 12 мм (циліндричний)
Довжина хвостовика: 75 мм
Загальна довжина фрези: 91 мм
Кількість ріжучих граней: 2
Матеріал ріжучої частини: Твердий сплав
Тип лез: Напайні
Наявність торцевого зуба: Так
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Sekira 12-007-327 – Фреза погружна пряма 32мм L91 d12” Скасувати коментар
Про автора Sekira
Sekira
Бренд якісного розхідного інструменту, що пропонує надійні фрези для обробки деревини, МДФ, ДСП та фанери за доступною ціною. Фрези Sekira виготовляються зі зносостійкої сталі з твердосплавними напайками, мають стандартні розміри та сумісні з більшістю ручних і ЧПУ фрезерів.Супутні товари
Фраза погружна пазова – Easy Tool 1007 D14 h40 L120 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
500,00 ₴шт
Артикул:
Easy Tool 1007 D14 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза 12мм z2+1 L90 d8 – Sekira Industry під шаблон
Оцінено в 0 з 5
Під замовлення
500,00 ₴
Артикул:
Sekira Industry 307-123-08i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Карбід вольфраму |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 14мм Спіральна пазова для врізки замків та пазів – Easy Tool L130 d12 h30
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
Easy Tool Spiral 14 L130 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 130 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 20мм Глобус – 1007 h30 L90 d8 погружна пряма
Оцінено в 0 з 5
В наявності
570,43 ₴
Артикул:
Globus 1007 20 L90 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Easy Tool 1007 D15 h40 L120 d12 для врізки дверних замків
Оцінено в 0 з 5
В наявності
500,00 ₴шт
Артикул:
Easy Tool 1007 D15 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 15 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза врізна пряма 26мм d12 L77 – Sekira 12-007-266
Оцінено в 0 з 5
В наявності
686,09 ₴
Артикул:
Sekira 12-007-266
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 26 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 77 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для прихованих петель 23мм – 1007 Easy Tool h16 d8 L66
Оцінено в 0 з 5
В наявності
595,65 ₴
Артикул:
Easy Tool 1007 D23 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 23 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пазова 28мм врізна Sekira 12-007-280
Оцінено в 0 з 5
В наявності
692,17 ₴
Артикул:
Sekira 12-007-280
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 28 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 76 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.