Пильний диск Topfix 160мм x32 /2.0 24z для швидкого різу
280,00 ₴
Topfix 160 мм, внутрішній 32мм 24 зуби — компактний пиляльний диск для швидкого різання деревини, фанери та плитних матеріалів. Твердосплавні зуби забезпечують високу продуктивність і довговічність, а пропил 2,0 мм дозволяє працювати ефективно навіть при інтенсивному навантаженні.
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 10000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пиляльний диск Topfix 160 мм x32 / 2,0 мм, 24 зуби призначений для швидкого та якісного різання деревини, фанери, та інших плитних матеріалів. Завдяки твердосплавним зубам диск забезпечує довговічність і чистий зріз без значних сколів навіть при інтенсивному використанні.
Характеристики:
Зовнішній діаметр: 160 мм
Посадковий отвір: 32 мм
Кількість зубів: 24
Товщина пропилу: 2,0 мм
Матеріал зубів: твердосплавний (карбід вольфраму)
Призначення: циркулярні пилки
Застосування:
Розкрій деревини різної твердості
Робота у майстернях та на виробництві
Супутні товари
CMT 271.300.24M – Диск 300 мм х30×2.6x24Z для швидкого різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 22° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6400 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск 254мм х30 Bosch Standard x2.2/1.6×24z для швидкого різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
Диск CMT 271.160.24H 160мм x20x1.7 24Z ITK PLUS для повздовжнього різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск CMT 271.184.24M 184мм x30x1.7x24Z ITK PLUS Тонкий
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 184 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 20° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 8000 |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск CMT 271.190.24M – 190мм x30x1.7x24Z швидкий розпил деревини
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 190 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 20° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск CMT 271.210.24M – 210 мм x30x1.8x24Z швидкий розпил деревини
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 210 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 20° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Пильний диск 250мм для повздовжнього пропилу посадка 32мм 24 зуби
В наявності
Пильний диск 300мм 32 посадка для повздовжнього пропилу 24 зуби Topfix
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 3,0 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 5000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.