Пильний диск 300мм 32 посадка для повздовжнього пропилу 24 зуби Topfix
920,00 ₴
Topfix 300 мм, 24 зуби — пиляльний диск для швидкого повздовжнього різання деревини. Пропил 3,0 мм, отвір 32 мм, твердосплавні зуби для довговічності та високої продуктивності.
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 3,0 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 5000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пиляльний диск Topfix 300 мм x32, 24 зуби, пропил 3,0 мм — для повздовжнього різання деревини. Завдяки меншій кількості зубів (24) диск забезпечує високу швидкість роботи та ефективний розкрій навіть при великих обсягах матеріалу. Оптимальний вибір для майстрів, які цінують продуктивність та надійність у щоденній роботі.
Характеристики:
Зовнішній діаметр: 300 мм
Посадковий отвір: 32 мм
Кількість зубів: 24
Товщина пропилу: 3,0 мм
Матеріал зубів: твердосплавний (карбід вольфраму)
Призначення: циркулярні та форматно-розкрійні пилки
Тип різу: повздовжній, швидкий
Застосування:
Розкрій масивної деревини
Робота з дошками та брусом
Використання у майстернях та на виробництві
Супутні товари
Диск 254мм х30 Bosch Standard x2.2/1.6×24z для швидкого різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
Диск CMT 165мм x30x1.7x24Z 271 ITK PLUS для ручних пил Hitachi
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск CMT 271.160.24H 160мм x20x1.7 24Z ITK PLUS для повздовжнього різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск CMT 271.190.24M – 190мм x30x1.7x24Z швидкий розпил деревини
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 190 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 20° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Диск CMT 271.210.24M – 210 мм x30x1.8x24Z швидкий розпил деревини
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 210 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 20° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Пильний диск Topfix 200мм x32 /2.2 24z швидкий різ
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Країна виробник | |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пильний диск для швидкого пропилу 216мм посадка 30мм 24z Topfix
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск CMT 250мм x30x2.4x24Z ITK PLUS для швидкого різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 24 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 20° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7600 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.