Пильний диск Topfix 254мм 2.8x30x80 чистий різ для торцювання
920,00 ₴
Topfix 254 мм, 80 зубів — пиляльний диск для торцювальних пил, що забезпечує чистий та точний різ деревини й плитних матеріалів. Пропил 2,8 мм, отвір 30 мм, твердосплавні зуби для довговічності та професійної роботи.
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
1 в наявності
Пиляльний диск Topfix 254 мм x30, 80 зубів, пропил 2,8 мм — професійний інструмент для торцювальних пил, який забезпечує максимально чистий та акуратний різ деревини, фанери, ДСП та МДФ. Завдяки великій кількості зубів (80) диск гарантує ідеальну якість зрізу без сколів, що робить його незамінним у меблевому виробництві та роботах, де потрібна висока точність.
Характеристики:
Зовнішній діаметр: 254 мм
Посадковий отвір: 30 мм
Кількість зубів: 80
Товщина пропилу: 2,8 мм
Матеріал зубів: твердосплавний (карбід вольфраму)
Призначення: торцювальні та циркулярні пилки
Тип різу: чистий, точний
Застосування:
Виготовлення та монтаж меблів з ДСП, фанери та МДФ
Робота з деревиною різної твердості
Точний розкрій плитних матеріалів
Використання у майстернях та на виробництві
Супутні товари
CMT 281.766.52H – Диск 165ММ х20 x1.8x52Z TCG -5 NEG Ламінат HPL
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 52 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Призначення | HPL, ДСП, Ламинат, МДФ, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 285.060.11M – Диск 260 мм х30×2.8x60Z для поперечного різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 260 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6500 |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Настільні пили з автоматичною подачею, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
CMT 285.760.48H Orange CHROME Пильний диск 160мм х20 FINE FINISH
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 5° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, МДФ, ОСБ, ПВХ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 292.165.56H – Диск 165мм х20 x2,2 x56Z ATB поперечний пропил
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 56 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 15° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
Диск по HPL 160ММ х20×2.2/1.6x48Z Freud FR06H001H
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Призначення | HPL, Ламинат, ЛДСП |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
Пильний диск 250мм для чистого пропилу 32 посадка 60 зубів Topfix
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пиляльний диск 216 мм Freud для торцівок х30х2.4/1.8 Z48 Wood
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 8800 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск Topfix 250мм внутрішня посадка 30мм 60 зубів 2.8 пропил
В наявності

Відгуки
Відгуків немає, поки що.