Пильний диск 254 мм для торцювальних пил посадка 30мм 60 зубів Topfix
850,00 ₴
Topfix 254 мм, 60 зубів — пиляльний диск для торцювальних пил, що забезпечує чистий та точний різ деревини й плитних матеріалів. Пропил 2,8 мм, отвір 30 мм, твердосплавні зуби для довговічності та професійної роботи.
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск Topfix 254 мм x30, 60 зубів, пропил 2,8 мм — професійний інструмент для торцювальних пил, який забезпечує чистий та точний різ деревини, фанери, ДСП та МДФ. Завдяки великій кількості зубів (60) диск гарантує акуратний зріз із високою якістю поверхні, що робить його ідеальним для меблевого виробництва та робіт, де важлива точність і чистота пропилу.
Характеристики:
Зовнішній діаметр: 254 мм
Посадковий отвір: 30 мм
Кількість зубів: 60
Товщина пропилу: 2,8 мм
Матеріал зубів: твердосплавний (карбід вольфраму)
Призначення: торцювальні та циркулярні пилки
Тип різу: чистий, акуратний
Застосування:
Виготовлення меблів з ДСП, фанери та МДФ
Робота з деревиною різної твердості
Точний розкрій плитних матеріалів
Використання у майстернях та на виробництві
Супутні товари
CMT 273.160.56H – Диск 160 мм х20 x1,8 x56Z для чистого різу деревини
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 56 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 12° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 273.190.64M – Диск 190 мм х30×1.7 64Z для поперечного різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 190 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 64 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент, Торцювальні пили |
CMT 281.166.56H – Диск 165 мм х20 x2,2 x56Z Фанера ДСП
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 56 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -3° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
Пильний диск 216мм для торцівки 60 зубів 30мм посадка / Topfix
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пильний диск 250мм для чистого пропилу 32 посадка 60 зубів Topfix
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пильний диск CMT 294.060.10M – 254мм x30x2,4×1,8 для чистого різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 15° |
Пиляльний диск 250мм CMT 273.250.80M x30x2,4×1,8 Z80
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 12° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7600 |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
Пиляльний диск 300мм CMT 272.300.72M x30x2,6×1,8 Z72 для чистого різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 72 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7600 |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.