Пильний диск 250мм для чистого пропилу 32 посадка 60 зубів Topfix
700,00 ₴
Topfix 250 мм, 60 зубів — пиляльний диск для чистого та точного різання деревини й плитних матеріалів. Пропил 2,8 мм, отвір 32 мм, твердосплавні зуби для довговічності та високої якості зрізу.
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пиляльний диск Topfix 250 мм x32, 60 зубів, пропил 2,8 мм — професійний інструмент для чистого та акуратного різання деревини, фанери, ДСП та МДФ. Велика кількість зубів (60) забезпечує максимально точний зріз із високою якістю поверхні, що робить диск ідеальним для меблевого виробництва та робіт, де важлива акуратність.
Характеристики:
Зовнішній діаметр: 250 мм
Посадковий отвір: 32 мм
Кількість зубів: 60
Товщина пропилу: 2,8 мм
Матеріал зубів: твердосплавний (карбід вольфраму)
Призначення: циркулярні та форматно-розкрійні пилки
Тип різу: чистий, точний
Застосування:
Виготовлення меблів з ДСП, фанери та МДФ
Робота з деревиною різної твердості
Точний розкрій плитних матеріалів
Майстерні та професійне виробництво
Супутні товари
CMT 273.160.56H – Диск 160 мм х20 x1,8 x56Z для чистого різу деревини
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 56 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 12° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 273.190.64M – Диск 190 мм х30×1.7 64Z для поперечного різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 190 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 64 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент, Торцювальні пили |
CMT 281.766.52H – Диск 165ММ х20 x1.8x52Z TCG -5 NEG Ламінат HPL
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 52 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Призначення | HPL, ДСП, Ламинат, МДФ, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 281.816.64M – Диск 216 х30×2.6x64Z TCG -3 NEG Ламінат HPL
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 64 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -3° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Торцювальні пили |
CMT 285.060.11M – Диск 260 мм х30×2.8x60Z для поперечного різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 260 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6500 |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Настільні пили з автоматичною подачею, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
Пильний диск 254 мм для торцювальних пил посадка 30мм 60 зубів Topfix
В наявності
Пиляльний диск 216 мм Freud для торцівок х30х2.4/1.8 Z48 Wood
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 8800 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск Topfix 250мм внутрішня посадка 30мм 60 зубів 2.8 пропил
В наявності

Відгуки
Відгуків немає, поки що.