Пильний диск 216мм для торцівки 60 зубів 30мм посадка / Topfix
600,00 ₴
Topfix 216 мм, 60 зубів — пиляльний диск для торцювальних пил, що забезпечує чистий та точний різ деревини й плитних матеріалів. Пропил 2,4 мм, отвір 30 мм, твердосплавні зуби для довговічності та професійної роботи.
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск Topfix 216 мм x30, 60 зубів, пропил 2,4 мм — професійний інструмент для торцювальних пил, який забезпечує чистий та точний різ деревини, фанери, ДСП та МДФ. Завдяки великій кількості зубів (60) диск гарантує акуратний зріз із високою якістю поверхні, що робить його ідеальним для меблевого виробництва та робіт, де важлива точність.
Характеристики:
Зовнішній діаметр: 216 мм
Посадковий отвір: 30 мм
Кількість зубів: 60
Товщина пропилу: 2,4 мм
Матеріал зубів: твердосплавний (карбід вольфраму)
Призначення: торцювальні та циркулярні пилки
Тип різу: чистий, акуратний
Застосування:
Виготовлення меблів з ДСП, фанери та МДФ
Робота з деревиною різної твердості
Точний розкрій плитних матеріалів
Майстерні та професійне виробництво
Супутні товари
CMT 272.216.48M – Диск 216мм х30×1.8x48Z ATB -5 NEG по дереву тонкий
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Ручний електроінструмент, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6500 |
CMT 281.766.52H – Диск 165ММ х20 x1.8x52Z TCG -5 NEG Ламінат HPL
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 52 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Призначення | HPL, ДСП, Ламинат, МДФ, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 292.160.56H – Диск 160 х20 x2,2 x56Z ATB чистий різ
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 56 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 15° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
Диск Dimar 350мм x30x2.09/1.6 Z108 ATB по дереву тонкий пропил
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 350 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Ізраїль |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
Пильний диск CMT 294.060.10M – 254мм x30x2,4×1,8 для чистого різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 15° |
Пиляльний диск 250мм CMT 272.250.60M x30x2,4×1,8 Z60
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7600 |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
Пиляльний диск 250мм CMT 273.250.80M x30x2,4×1,8 Z80
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 12° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7600 |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
Пиляльний диск Topfix 250мм внутрішня посадка 30мм 60 зубів 2.8 пропил
В наявності

Відгуки
Відгуків немає, поки що.