Пильний диск 300мм 32 посадка для універсального пропилу 32 зуби Topfix
950,00 ₴
Пильний диск Topfix 300 мм, 32 зуби — універсальний для деревини та плитних матеріалів. Пропил 2,8 мм, отвір 32 мм, твердосплавні зуби для довговічності та стабільної роботи.
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 32 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 3,0 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 5000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пиляльний диск Topfix 300 мм x32, 32 зуби, пропил 2,8 мм — універсальний інструмент для роботи з деревиною, фанерою, ДСП та МДФ. Завдяки кількості зубів (32) диск забезпечує баланс між швидкістю та якістю різу, що робить його придатним як для повздовжнього, так і для поперечного розкрою. Ідеальний вибір для майстрів, які цінують продуктивність та акуратність.
Характеристики:
Зовнішній діаметр: 300 мм
Посадковий отвір: 32 мм
Кількість зубів: 32
Товщина пропилу: 3,0 мм
Матеріал зубів: твердосплавний (карбід вольфраму)
Призначення: циркулярні та форматно-розкрійні пилки
Тип різу: універсальний (швидкий та акуратний)
Застосування:
Розкрій деревини різної твердості
Виготовлення меблів з ДСП, фанери та МДФ
Робота у майстернях та на виробництві
Домашні DIY-проекти
Супутні товари
CMT 271.250.42M ITK Plus – Диск 250 мм х30×2.4x42Z для універсального різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 42 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 15° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7600 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній, Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Торцювальні пили |
CMT 271.300.48M ITK Plus – Диск 300 мм х30×2.6x48Z для універсального різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 18° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6400 |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
CMT 272.200.48M – Диск пиляльний 200мм х30 x1.8 48 зубів чистий пил
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Ручний електроінструмент |
CMT 281.160.48H – Диск 160 мм х20 x2,2 x48Z Фанера ДСП
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 5° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 281.161.56H – Диск 160 мм х20 x2,2 x56Z Фанера ДСП
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 56 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -3° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
Диск CMT 200мм x30x1.8x36Z Універсальний різ тонкий пропил
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7600 |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Пропил | Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Тонкий пропил |
Пильний диск Topfix 200мм x32x2.2x36z універсальний пропил
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пиляльний диск 165 мм x30x2.6×1.6 36Z Bosch Expert for Wood
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 36 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 11500 |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | З обмежувачем подачі, Чистий різ |
| "Пильні диски" Пропил | Поздовжній, Поперечний, Універсальний |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.