Фреза Атака копіровальна з верхнім підшипником D19 h51 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1550,00 ₴
Артикул:
Атака 322190L-2
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 19 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 51 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 101 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вниз (Neg) |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, OSB, ДВП, ДСП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера, Штучний камінь |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
Фреза Атака кромкова пряма D9.5 h25 L70 d8 / 301095-1
Оцінено в 0 з 5
В наявності
425,22 ₴
Артикул:
Атака 301095-1
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 9.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 70 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
Фреза Атака пазова пряма 10 мм h20 L62 d12 / 002100
Оцінено в 0 з 5
В наявності
356,96 ₴
Артикул:
Атака 002100
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 62 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Атака пазова пряма D 19мм h38 L89 d12 z2
Оцінено в 0 з 5
В наявності
565,22 ₴
Артикул:
322190-2 Not Bearing
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 19 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 89 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Атака пазова пряма D10 h20 L51 d8 / 001100
Оцінено в 0 з 5
В наявності
356,09 ₴
Артикул:
Атака 001100
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Атака пазова пряма D16 h20 L62 d12 / 002160
Оцінено в 0 з 5
В наявності
394,35 ₴
Артикул:
Атака 002160
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 62 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Атака пазова пряма Z2+1 D10мм h38 L73 d8 (021100-3)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
642,61 ₴
Артикул:
Атака 021100-3
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 73 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
Фреза Атака пазова пряма Z2+1 D14 h38 L73 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
636,96 ₴
Артикул:
Атака 021140-3
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 73 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза Атака пазова пряма Z2+1 D18 h38 L73 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
810,00 ₴
Артикул:
Атака 021180-3
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 73 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза Атака пазова пряма погружна Z2 D6 h16 L49 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
311,74 ₴
Артикул:
Ataka 031060
Фреза Атака пальчикова пряма D8 h20 L51 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
290,00 ₴
Артикул:
Атака 001080
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Атака спіральна для врізання замків D14 h25 L130 d12 (1301214)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1956,52 ₴
Артикул:
Ataka 1301214
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 130 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза Атака фальцева D25.4 h12.7 a6.35 L55 d8 / 151254
Оцінено в 0 з 5
В наявності
718,70 ₴
Артикул:
Атака 151254
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25.4 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
Фреза Атака фальцева D38.1 h12.7 L70 a12.7 d12 / 152381
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1081,74 ₴
Артикул:
Атака 152381
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 70 мм |
| "Фреза" Глибина пазу (a) | 12,7 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
Фреза Галтельна з підшипником D31.8 L68 h14.3 R9.5 d12 / Атака 562318
Оцінено в 0 з 5
В наявності
956,52 ₴
Артикул:
Атака 562318
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 31.8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 14 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 68 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Радіус (R) | 9,5 мм |
Фреза для заокруглення крайок R12.7 мм D38.1 h19 L60 d8 Атака / 591381
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1002,61 ₴
Артикул:
Атака 591381
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 19 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 12,7 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для четвертей D31.8 h12.7 L55 a9.5 d8 / Атака 151318
Оцінено в 0 з 5
В наявності
804,35 ₴
Артикул:
Атака 151318
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Глибина пазу (a) | 9,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
Фреза для четверті h12.7 з набором підшпиників Атака / VMRB06-A
Оцінено в 0 з 5
В наявності
2304,35 ₴
Артикул:
Атака VMRB06-A
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 58 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
Завантажити більше продуктів
Завантаження...