Фреза для четверті h12.7 з набором підшпиників Атака / VMRB06-A
2304,35 ₴
ATAKA VMRB06-A — фреза для вибірки чверті h12.7 мм із набором змінних підшипників. Забезпечує точний і чистий різ деревини, фанери та ДСП, дозволяє регулювати ширину вибірки залежно від завдання. Оснащена твердосплавними ріжучими пластинами, що гарантують довговічність та професійний результат у столярних і меблевих роботах.
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 58 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
Набір фрез ATAKA VMRB06-A (7 шт.) — це професійний комплект кромкових фальцевих фрез для вибірки чверті у деревині. Він призначений для роботи на ручних та стаціонарних фрезерах із вертикальним шпинделем, забезпечує точний і чистий різ при обробці дерева, ламінату та ДСП.
Основні характеристики
Бренд: ATAKA
Артикул: VMRB06-A
Тип: набір фреза з підшипниками
Кількість у наборі: 7 шт.
Діаметр хвостовика: 12 мм
Робочий діаметр: 38,1 мм
Робоча висота: 12,7 мм
Глубина різа від підшипника: 12.7мм, 11.1мм, 9.5мм, 7.9мм, 6.3мм, 3.2мм;
Загальна довжина: 54 мм
Матеріал: твердосплавні ріжучі пластини (карбід вольфраму)
Кількість зубців: 2
Максимальні оберти: до 24 000 об/хв
Призначення: дерево, ламінат, ДСП, фанера
Призначення
Вибірка чверті у меблевих деталях, фасадах, панелях.
Столярні роботи — створення пазів та кромок.
Будівельні та ремонтні завдання — оздоблення дерев’яних конструкцій.
Фрези АТАКА
Бренд, що спеціалізується на виробництві та постачанні витратних матеріалів для електроінструменту. З 2007 року компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник фрез, дисків, свердел, і супутньої оснастки для роботи з деревом, металом, бетоном та іншими матеріалами.Супутні товари
Фреза 16 мм для чверті з підшипником – D33 z2 d8 a10 Topfix
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Глибина пазу (a) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза 33мм для планування поверхні h10 / 1008 Topfix
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 45 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Атака фальцева D25.4 h12.7 a6.35 L55 d8 / 151254
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25.4 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
Фреза Атака фальцева D38.1 h12.7 L70 a12.7 d12 / 152381
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 70 мм |
| "Фреза" Глибина пазу (a) | 12,7 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
Фреза для бокового пазу та планування 1008 D33 h5 d8
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 49 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза для вибірки пазу 5мм – Topfix 1023 D33 h5 d8 a10
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 64 мм |
| "Фреза" Глибина пазу (a) | 10 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 5 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза для четверті Атака 151381 D38.1 h12.7 L57 a12.7 d8
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Глибина пазу (a) | 12,7 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
Фреза фальцева для площин D33мм h12 d8 / 1008 Topfix
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 46,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.