Фреза з верхнім підшипником 4Z D19 h40 d8 пряма Topfix
Оцінено в 0 з 5
В наявності
869,57 ₴
Артикул:
1021 D19 h40 z4
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 19 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 4 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 82 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза з верхнім підшипником D16 h20 L57 d8 / CMT 911.160.11B
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 911.160.11B
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза з верхнім підшпиником 16мм h30 d8 Sekira Industry 027-163-18i
Оцінено в 0 з 5
В наявності
652,17 ₴
Артикул:
027-163-18i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 71 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза з верхнім підшпиником 16мм h30 d8 Topfix 1021
Оцінено в 0 з 5
В наявності
478,26 ₴
Артикул:
1021 D16 h30
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 71 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза зі змінними ножами Sekira Industry D19.05 h40 d12 L88
Оцінено в 0 з 5
В наявності
2859,57 ₴
Артикул:
Sekira Industry 558-194-22i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 19,05 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 40 мм |
| "Фреза" Тип лез | Змінні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, ДСП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
Фреза зі змінними ножами з верхнім підшипником D21 h50 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
2912,61 ₴
Артикул:
Sekira 22-558-215
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 21 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 98 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Змінні |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 50 мм |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
Фреза кінцева 16мм d8 h30 z2 з підшипником / Topfix 1020
Оцінено в 0 з 5
В наявності
521,74 ₴
Артикул:
1020 D16 d8 h30 z2
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 76 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза копірувальна 1020 D16 h40 z4 d8 з нижнім підшипником
Оцінено в 0 з 5
В наявності
695,65 ₴
Артикул:
1020 D16 h40 z4 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 4 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 85 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза копірувальна з верхнім підшипником D19 h38 L89 d12 / Атака 322190-2
Оцінено в 0 з 5
В наявності
782,61 ₴
Артикул:
Атака 322190-2
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 19 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 89 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
Фреза копірувальна з верхнім підшпиником D12 h10 d8 Z2+1 Sekira
Оцінено в 0 з 5
В наявності
630,43 ₴
Артикул:
18-327-121
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 5 мм, 50 |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза копіювальна 1021 D16 h40 d8 z2 з верхнім підшипником
Оцінено в 0 з 5
В наявності
608,70 ₴
Артикул:
1021 D16 h40 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 81 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза копіювальна 10мм h25 d8 / 1020 Topfix
Оцінено в 0 з 5
В наявності
304,35 ₴
Артикул:
1020 D10 h25 L70
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 70 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза копіювальна Sekira Industry D16 h40 d8 z2 з верхнім підшипником
Оцінено в 0 з 5
В наявності
739,13 ₴
Артикул:
027-164-18i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза копіювальна з нижнім підшипником D12.7 h50.8 L105 d12 / 302127-4
Оцінено в 0 з 5
В наявності
919,57 ₴
Артикул:
Атака 302127-4
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 50,8 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 105 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
Фреза кромкова пряма 1020 D12 d8 h30 z4 Глобус
Оцінено в 0 з 5
В наявності
510,87 ₴
Артикул:
1020 D12 d8 h30 z4
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 4 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 75 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза кромкова пряма 1020 D12 d8 h40 z2 Глобус
Оцінено в 0 з 5
В наявності
434,78 ₴
Артикул:
1020 D12 h40 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 83 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза кромкова пряма 1020 D14 d8 h30 z2 TL76 Глобус
Оцінено в 0 з 5
В наявності
413,04 ₴
Артикул:
1020 D14 d8 h30 z2 TL76
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 76 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза кромкова пряма 1020 Z2 D12 h50 d8 Глобус
Оцінено в 0 з 5
В наявності
565,22 ₴
Артикул:
Globus 1020 D12 h50
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 50 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 94 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Завантажити більше продуктів
Завантаження...